На кінцевих зупинках у Києві розмістять розклад транспорту

Незабаром у Києві почнуть з'являтися таблички, що фіксують розклад громадського транспорту

Про те, що в Києві кінцеві зупинки незабаром буде оснащено розкладом громадського транспорту, повідомляє громадська організація Urban Crew. Також було сказано, що інформація про фіксований рух транспорту буде розташована на 100 зупинках, серед яких деякі кінцеві.

Urban Crew додали, що новий проект "Розклад на зупинках" почав втілюватися в реальність більш ніж за 2,5 роки адвокації, переконань і збору голосів. Суть проекту полягає у розміщенні розкладу громадського транспорту на зупинках з метою покращення та полегшення взаємодії пасажирів з транспортом завдяки чітко структурованій та вичерпній інформації.

За словами громадських активістів, роздрукований розклад - найдешевший і найпростіший спосіб, за допомогою якого можна подавати інформацію та який є незалежним від електропостачання та рівня диджиталізації пасажирів. Таким розкладом можуть користуватися кияни та гості Києва, які не мають смартфонів чи підключення до мобільного інтернету.

Нагадаємо: раніше ми писали про те, що у Києві розпочався процес реогранізації маршрутів громадського транспорту.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися