У Києві шкідливо дихати: забруднення повітря перевищило всі норми

Відсутність опадів у столиці призведе до накопичення шкідливих домішок в атмосфері

Дослідження на стаціонарних постах Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського з 11 по 17 серпня 2020 року показали високий рівень забруднення київського повітря. Про це повідомили у пресслужбі обсерваторії.

За даними, досліджень в Києві відзначено перевищення середньодобових гранично допустимих концентрацій:

- завислих речовин (пилу) - в 1,5-1,1 раза на проспекті Перемоги, Бессарабської площі, вулиці Каунаській, площі Перемоги;

- діоксиду сірки - в 1,5-1,8 раза на площах Бессарабської та Деміївської, проспекті Перемоги; в 1,2-1,4 раза ще на шести постах міста;

- діоксиду азоту - в 5,2-5,6 раза на вулиці Каунаській, площах Перемоги та Бессарабській; в 4,0-4,6 раза - на Деміївській площі, проспектах Перемоги та Оболонському, вулицях Інженера Бородіна і Скляренко; у 2,1-3,9 раза на всіх інших постах, за винятком проспекту Науки, 37 де перевищень не спостерігалося;

- формальдегіду - в 1,8-2,0 рази - на проспекті Перемоги, площах Деміївської, Перемоги, Бессарабської; в 1,0-1,7 раза - на всіх інших постах міста, за винятком проспекту Науки.

Також наголошується, що всього на 16-ти стаціонарних постах обсерваторії з 11 по 17 серпня 2020 року був відібрано і проаналізовано 1640 проб атмосферного повітря.

В українському гідрометцентрі вважають, що висока температура повітря, сильний вітер і відсутність опадів на цьому тижні будуть сприяти накопиченню шкідливих домішок в приземному шарі атмосфери.

Раніше "Коментарі" розповіли про систему контролю забруднень повітря.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися