На Київщині погоджені нові маршрути евакуації населення

Гуманітарні коридори на 19 березня

У Київській області 19 березня продовжиться евакуація мирних мешканців за затвердженими гуманітарними коридорами. Про це під час брифінгу заявила віце-прем’єр-міністр України Ірина Верещук, передають "Коментарі".

За її словами, на 19 березня в Україні погоджені десять гуманітарних коридорів, з них чотири — у Київській області. Евакуюють людей з Броварського та Бучанського районів. У кілька населених пунктів Київщини доставлять гуманітарну допомогу.

"Київська область — з села Бервиця до Броварів. З села Бервиця люди мають самостійно вийти до мосту в селі Мокрець, перейти річку Трубіж в бік вулиці Радгоспна. Там на вас чекатимуть автобуси", — повідомила Верещук.

Населення Київщини закликають скористатися гуманітарними коридорами, тому що відкрити їх надзвичайно важко.

"Бервиця, Заворичі, Калита Семиполки, Летки, Рожни, Пухівка, Зазим’я, Бровари. Мешканці цих населених пунктів, будь ласка, будьте уважними, тому що коридори відкрити надзвичайно важко. Ворог підступно зриває наші домовленості, тому прошу, якщо є можливість, скористайтеся нею саме сьогодні", — закликала віце-прем’єр-міністр України

Маршрути евакуації населення у Київській області 19 березня:

— Бервиця – Мокрець – Заворичі – Калита – Семиполки – Літки – Рожни – Пухівка – Зазим’я – Бровари.

— Буча – Ворзель – Михайлівка-Рубежівка – Забуччя – Дмитрівка – Капітанівка – Стоянка – Гореничи – Білогородка.

— Богданівка – Новобогданівка – Рудня – Літки – Рожни – Пухівка – Зазим’я – Бровари.

— Бородянка – Пісківка – Біла Криниця – Кочерів – Брусилів – Фастів – Біла Церква.

Нагадаємо, у Броварському районі Київської області з окупованого села Богданівка вдалося розпочати евакуацію місцевих мешканців. Загалом Бровари вже надають допомогу 2500 евакуйованим мешканцям найближчих сіл.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися