Київський метрополітен змінив графік роботи: подробиці

Пасажирів закликали підготуватися до нових правил

У Києві метрополітен працюватиме довше вже з наступного тижня. але вже не безкоштовно. Про це повідомляють "Коментарі" з посиланням на інформацію перевізника.

"Шановні пасажири! З 16 травня метрополітен працюватиме з 6:00 до 22:00. Також відновлюється електронна оплата за проїзд", — йдеться в повідомленні столичного метрополітену.

Перевізник закликав пасажирів підготуватися до змін у правилах поїздки підземкою: "Просимо заздалегідь підготувати транспортні картки, користуватися платіжними додатками та мобільним додатком Київ Цифровий".

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що у Києві з наступного тижня відновлюють оплату за проїзд не лише у метро, а й в іншому громадському транспорті.

Нагадаємо, у Києві та Київській області змінюється час комендантської години. Київський міський голова Віталій Кличко розповів, що зміни тривалості комендантської години набудуть чинності з неділі, 15 травня. Також у столиці продовжать роботу громадського транспорту з 16 травня.



Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Виталий

25 травня 2022, 22:23

Я с Мариуполя ,, можно сказать бомж . Остался без работы , жилья пенсию получить проблема как быть кто скажет ?

Стас

17 травня 2022, 00:18

Тарантино, работать иди, ледаще

Тарантино

16 травня 2022, 16:43

Обещаные деньги когда заплатите. Работы нет .комуналку плати. Пусть государство дотирует проезд нехрен карманы набивать.

Таня

16 травня 2022, 09:06

Значить на алкоголь і тютюн гроші є, а 8 гривень заплатити нема.

Владимир

16 травня 2022, 08:39

Давно уже надо Мост Патона открыть и станцию метро гидропарк. А также больше поездов в метро запустить

Таня

16 травня 2022, 08:37

Машинист.поддерживаю Киев не Мариуполь Будем благодарны

Олег

16 травня 2022, 07:15

Сделайте уже пересадку на майдане не издеваетесь над людьми

Машиніст

16 травня 2022, 06:59

Тобто за комунал, інтернет, телефон в вас гроші є і ви не вомущаєтеся, а за проїзд я маю за вас платити? Чи ви вирішили, що для метро електроенергія безкоштовно? Може запчастини хтось дає задарма? А може працівники метро мають працювати безоплатно, щоб ви каталися безкоштовно? Це скотство?Їм їсти не треба, сім'ї годувати не обов'язково, за той же комунал платити не треба? Люди що з вами? Звідки цей егоїзм? Бажаєте жити за рахунок інших? І цими людьми захоплюється весь світ!

Vlad

16 травня 2022, 06:34

Нажаль зараз багато людей без роботи і відновлювати платний проїзд прикриваючись тим що нема де брати кошти на зарплату, працівникам метро, це скотство. Найближчими часом у багатьох людей виникне питання, що їсти, а не чим платити за проїзд.

Олена

16 травня 2022, 00:25

Поки воєнний час - проїзд у громадському транспорті повинен бути Безкоштовним!!! Бо не усі, хто ним користується - працює! Я ось - безробітня, але їзджу на роботу декілька разів на тиждень - поливаю квіти, витираю пилюку, забираю листи на пошті, тобто роблю якусь роботу, щоб дурні думки у голову не лізли. І головне - з людьми спілкуюся. А чим за проїзд платити? Бо комунальні, телефон і інтернет - плачу- з кредитної картки. А коли там гроші скінчаться - на що жити???

Макс

15 травня 2022, 22:40

Вашу ж мать! Нужно же откуда-то брать деньги в бюджет для зарплат тех же машинистов и работников метро! И так пару месяцев бесплатно катали! Некоторые пишут, что работу потеряли…так а куда вы ездите тогда?) А те, кто работает - ничего, можно и оплатить проезд, переживёте! Не вижу в этом проблемы. Такое ощущение, что многие сильно расслабились и резко забыли о ситуации в стране! И потом метро вряд ли будет сейчас ходить чаще, чем раз в 15 минут, так как в Киеве сейчас от силы половина населения осталась, и просто не рентабельно гонять все составы. А почитав сводки по областям о поведении бухих граждан , то вообще начинаешь задумываться - а не поспешили ли они с разрешением о его продаже?

Cannibal

15 травня 2022, 21:28

И каким раком на тот проезд деньги брать? Я стал безработным, у мамы в предприятие ракета попала, зп не получает!

Таня

15 травня 2022, 21:17

Боже мій люди в країні війна а вам аби продаж алкоголю був як раніше

Антонина

15 травня 2022, 20:59

Если мы возращаемся к нормальной жизни. Измените время продажи алкоголя. Что можно было купить после работы.

Антоніна

15 травня 2022, 18:43

В країні йде війна, далеко не всі мають змогу виходити на роботу.А нас як завжди або ціни піднімають на продукти, товари першої необхідності, та щей проїзд зробили платний!!! Допомоги не получаю, бо не положено, роботодавець поїхав і поки що не повернувся.Ціни ростуть кожен день.Кому війна , а кому мать родная!!!

Людмила

15 травня 2022, 17:56

Какая цена проезда в метро?

Ираида

15 травня 2022, 17:32

Когда можно на метро ехать на левый берег

Наталія

15 травня 2022, 17:17

Так, тоді нормально хай ходить, якщо платно, то не по 15 хвилин чекати.

Студент

15 травня 2022, 17:05

Авраам, даёшь водку круглосуточно!!!

Авраам

15 травня 2022, 14:32

А водку Когда начнут продавать с шести утра?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися