Кулеба розповів про відновлення економіки на Київщині

Яка ситуація в регіоні зараз

В Київській області відчутно відновлюється економічна діяльність. Про це у відеозверненні заявив керівник Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба, передають "Коментарі".

За його словами, кількість нових бізнесів, що зареєструвалися за останні кілька місяців на Київщині, продовжує зростати. Зокрема, з'являються нові підприємства та фізичні особи-підприємці (ФОПи).

"За нашими показниками Київщина є одна з найсприятливіших регіонів в умовах війни для стартапів. Зокрема, функціонують понад 20 тисяч об’єктів господарювання малого та середнього бізнесу", — сказав Кулеба.

Жодне підприємство не було готове до економічних наслідків повномасштабного вторгнення російських окупантів в Україну та руйнувань виробничих потужностей. Однак влада регіону рекомендує усім підприємствам не чекати на завершення війни, а всіма можливими способами розвивати економіку.

"Для цього на Київщині є потенціал — сприятливе логістичне розташування області для експорту та постачання сировини, наявність 23 гектарів земель промислового значення. Зі свого боку ми надаємо розширену допомогу релокованому бізнесу. До Київської області вже переміщено 25 підприємств", — повідомив посадовець.

Керівник Київської обласної військової адміністрації зазначив, що регіональна влада розробляє для підприємців програми щодо зменшення відсотків на кредитування не лише для працюючого бізнесу, а й для підтримки та відкриття нового. Перелік об’єктів для потенційного переміщення підприємств з інших регіонів на Київщину постійно оновлюють, а отримати кредит можна навіть під нуль відсотків.

"Київщина займає шосте місце в країні по кількості виданих кредитів для представників бізнесу. Їх видано майже на вісім мільйонів гривень. Усе для того, аби підтримати підприємницькі ініціативи жителів регіону", — підсумував Кулеба.

Голова Київської ОВА Олексій Кулеба закликав підприємства регіону посилювати економічний фронт. За консультаціями та допомогою підприємці можуть звертатися до Департаменту економіки Київської обласної військової адміністрації або в Агенцію регіонального розвитку Київської області: +380 44 227 1807, [email protected].

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що на Київщині понад 5400 будівель непридатні для проживання та підлягають демонтажу, а розбір завалів в регіоні ще триває.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися