У Києві знесуть відомий ринок заради масштабного будівництва (ФОТО)

Що планують збудувати в центрі столиці

У Солом'янському районі Києва виставили на продаж будівлю знаменитого ринку-шайба, розташованого поруч з Південним вокзалом. Про це стало відомо з оголошення, оприлюдненого брокером Олександром Вишинським, передають "Коментарі".

На продаж виставлено приміщення ринку-шайба, розташованого на вулиці Кудряшова, 1. Ринок був побудований у Києві у 1973 році за проєктом архітектора Алли Оніщенко — одної з небагатьох жінок-архітекторів епохи київського модернізму. Вона вважала кругову конструкцію ринку оптимальним рішенням для критого торгового закладу.

Основні характеристики об'єкту продажу:

·       загальна площа будівлі: 3807 кв. м;

·       підвал: 1400 кв. м;

·       1-й поверх: 1400 м²

·       2-й поверх: 400 м²

·       складське приміщення: 600 кв. м;

·       площа земельної ділянки: 0,7257 га;

·       земля в оренді.

"Цей комерційний об'єкт розташований у одному з ключових районів Києва та включає в себе просторі офісні, торгові та складські приміщення. Підвал і перші два поверхи забезпечують великі площі для розміщення офісів або торгових точок, у той час як окреме складське простір пропонує можливості для логістики та зберігання товарів", — йдеться в описі об’єкту продажу.

Переваги для потенційних покупців:

·       розташований у центральній частині Києва, забезпечуючи легкий доступ до міської інфраструктури;

·       підходить для різних видів комерційної діяльності, включаючи ритейл, офіси, склади;

·       готовність до експлуатації: Наявність усіх необхідних комунікацій та зручна планування приміщень;

·       можливість використання об'єкта під оренду, що забезпечує стабільний дохід.

"Цей об'єкт є привабливим вкладенням для тих, хто шукає комерційну нерухомість у стратегічно вигідному місцезнаходженні в Києві з широким спектром можливостей для використання", — зазначив брокер.

Водночас, на місці ринку-шайба можуть збудувати новий торговий центр. Про це роками точились дискусії в Київській міській раді.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що в Оболонському районі Києва триває будівництво парку на Йорданському озері. Підрядник працював у парку до кінця 2023 року та встиг завершити низку робіт з благоустрою зони відпочинку. Дивіться відео, які роботи в парку на Йорданському озері вже виконали.



Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Владимир

8 січня 2024, 19:34

Я Бурлаченко Владимир Николаевич проживаю в г. Одесса Суворовский район. Прошу Вас обратить внимание на то что я Вам сейчас напишу. Пожалуйста, мне нужна Ваша помощь. Дело в том что на меня сильно давит сотрудник СБУ с помощью программы слежка которая стоит в СБУ на вооружении. С 2021 года Боровинский Ю. психологически давит на меня с помощью этой слежки пишет на меня гадости . В 2021 году в сентябре месяце его сыновья избили сильно меня избили, примерно через два недели психологически сильно на меня надавил довел меня до суицида, даже после этого семья Боровинского Ю. не перестали давить на меня. В этот момент когда я вам пишу он знает об этом и все равно не перестает издеваться надо мной. Это происходит каждый день, даже когда рядом находятся люди, которые не перестают меня провоцировать этим. Прошу Вас пожалуйста остановите это беспредел. Боровинский Ю. перешагнул на все человеческие рамки и говорит, что возьмёт мою маму на слежку и будет требовать паевой земли. Очень Вас прошу вмешайтесь. Все что я вам написал – это правда. Мой телефоный номер 0990427848 Владимир.

Владимир

8 січня 2024, 19:34

Я Бурлаченко Владимир Николаевич проживаю в г. Одесса Суворовский район. Прошу Вас обратить внимание на то что я Вам сейчас напишу. Пожалуйста, мне нужна Ваша помощь. Дело в том что на меня сильно давит сотрудник СБУ с помощью программы слежка которая стоит в СБУ на вооружении. С 2021 года Боровинский Ю. психологически давит на меня с помощью этой слежки пишет на меня гадости . В 2021 году в сентябре месяце его сыновья избили сильно меня избили, примерно через два недели психологически сильно на меня надавил довел меня до суицида, даже после этого семья Боровинского Ю. не перестали давить на меня. В этот момент когда я вам пишу он знает об этом и все равно не перестает издеваться надо мной. Это происходит каждый день, даже когда рядом находятся люди, которые не перестают меня провоцировать этим. Прошу Вас пожалуйста остановите это беспредел. Боровинский Ю. перешагнул на все человеческие рамки и говорит, что возьмёт мою маму на слежку и будет требовать паевой земли. Очень Вас прошу вмешайтесь. Все что я вам написал – это правда. Мой телефоный номер 0990427848 Владимир.

Рімма

8 січня 2024, 19:00

Все це робиться для відмивання грошей!! От подивимся, хто купить цю будівлю. Коли все це припинеться?!! Хлопці на передовій просять людей зібрати гроші на дрони, а тут ... . Невже зараз так необхідно перебудовувати, продавати?

Богдан

8 січня 2024, 10:55

Прикольно у вас новини роблять. Статтю пишуть російською а потім просто гугл транслейтом перекладають навіть не прочитавши той переклад... > у той час як окреме складське простір Це точно український сайт?

Александр Горный

7 січня 2024, 21:40

Когда я читаю что в Киеве и в Украине что якобы строят торговые центры, якобы их строят для удобства киевлян и украинцев и украинок, то в этот умышленный лживый, мошеннический иудейский лохотрон могут поверить только массово зомбированные тупые не иудеи и не иудейки, которые своими тупыми не иудейскими головами не понимают что все что делают воры, преступники мошенники, лжецы убийцы иудеи и иудейки направлено всегда только на массовый обман, массовое зомбирование, массовое ограбление, массовое моральное и массовое физическое уничтожение не иудеев и не иудеек , и всегда направлено только на иудейскую преступную, воровскую наживу. Это такой же массовый умышленный иудейский обман, это массовый умышленный иудейский лохотрон в отношении не иудеев и не иудеек, как есть еще не иудеи тупые идиоты и не иудейки тупые идиотки, которые по дебильному верят в этот умышленный иудейский массовый,тотальный, систематический иудейский, иудеосатанинский обман, умышленный иудейский лохотрон в виде иудейских лживых мошенников в виде так называемых, "прорицателей", "экстрасенсов", "провидцев", в виде иудейских, иудеосатанинских, каббалистических так называемых карт "таро" и в виде другой мошеннической , лживой иудейской, иудеосатанинской атрибутики для массового, тотального систематичного обмана, зомбированная, оболванивания тупых идиотов не иудеев и тупых идиоток не иудеек. Александр Горный независимый профессиональный юрист - эксперт с уголовного и конституционного украинского и международного права

Валерій

7 січня 2024, 17:59

Малошановні недокияни,особисто пані Наталья.Нагадую вам,якщо приїхали в святе місто,трохи второпте,що ,"Шайба"у Києві,то трошки інший-Печерський ринок.А той за який вам платять споконвіку називався Залізничним.Вчіть історію міста,приймайте його "устав" і буде вам щастя

Василь

7 січня 2024, 14:43

Таких будівель в Києві тільки дві. Ця і на печерську. Невже немає місця де будувати? Обов'язково треба нищити все що має якусь пам'ять? Вже нема Сінного ринку, нема Євбази. Скоро жодного ринку не залишиться. І це не залежить від влади. В кого гроші, той і править...(

Н

7 січня 2024, 10:16

Володимир,це все зе виноваті

OBZ

7 січня 2024, 09:53

OBZ===organizacuia bor''bu so zlom///////////////////////////////////////////////////////////////////////////// GLAVNAIA PROBLEMA CHELOVECHESTVA===ETO NESHELANIE VLASTEI GERMANII FRANTSUI USA SOZDAVAT'' NOVUI MONOPOLIARNUI UPRAVLENCHESKII NADGOSUDARSTVENNUI MIROPORIADOK UVASHAIUSHII STOLITSU VSEX STRAN I NARODOV GOROD BRIUSSEL''........PRAVITELI USA===TRAMP I BAIDEN ZAIAVLIAIUT TO O VELICHII USA TO O VELICHII AMERIKANSKOI NATSUI I K OBRETENIIU PODOBNOGO EGOISTICHESKOGO VELICHIIA USTREMLENU VLASTI VSEX STRAN TIASHELOVESOV OBRAZUIA V ITOGE IMPERII I KOLONII===KRAINE PARAZITICHESKII TSENTROBESHNUI POLITSENTRICHNUI ZLOI MIR.........SOZDAVAT'' EDINOE BLAGORODNOE MILOSERDNOE PUSKAI DASHE VELIKOE CHELOVECHESTVO ASSOTSUAL''NUE DESTRUKTIVNUE MEN''SHUNSTVA PRAVIASHIE USA BRITANIEI GERMANIEI FRANTSUEI ROSSIEI IAPONIEI KITAEM INDIEI NE V SOSTOINANII.........MIROM PRAVIAT PRESTUPNUE MEN''SHUNSTVA===DIKTATORU KOMMUNISTU PSEVDOKOMMUNISTU OLIGARXI NEO=NATSUSTU NATSUONAL=RASISTU NATSU=SHOVINISTU RASHUSTU KORRUPTSUONERU IMPERIALISTU KOLONIAL''NUE MARIONETKI SEPARATISTU TERRORISTU MILITARISTU RELIGIOZNUE RADIKALISTU A SOTSUAL=DEMOKRATU DOVEDENU DO UROVNIA ABSOLIUTNOI POLIT=MARGINALIZATSUI BLOKIRUIUSHEI DEMOKRATICHESKII GUMANISTICHESKII BRIUSSEL''SKII MONOPOLIARNUI PROGRESS........STANOVLENIE MONOPOLIARNOGO MIROPORIADKA POD EGIDOI BRIUSSELIA===ETO SOZDANIE ERU GUMANIZMA ERU MILOSERDIIA SPASAIUSHEI CHELOVECHESTVO OT BED I STRADANII GARANTIRUIA POZNANIE LIUD''MI DOBROTU I LIUBVI..........NO IMPERSKIE REAKTSUONNUE PRAVIASHIE OLIGARXO=KRUGI GERMANII FRANTSUI USA XOTIAT OSTAVIT'' VSE KAK EST''===UBOGOE ZEMNOE BUTIE I OBRATITE VNIMANIE===ZAPAD POZVOLIL PUTINO=RASHUZMU VNEDRIT''SIA V STRANU NATO NA POLITICHESKOM UROVNE SIGNALIZIRUIA O TOM CHTO ZAPAD I ROSSIIA NA IDEINOM IMPERSKOM UROVNE OB''EDINENU V SVOEM STREMLENII DESTABILIZIROVAT'' IZBRANNUE STRANU SHERTVU KOTOROI SEICHAS IAVLIAETSIA UKRAINA.......TRAMP BAIDEN SHOL''TS MAKRON I ZAPADNAIA PRORASHUSTKAIA OPPOZITSUIA PLOXO VOORUSHAIUT UKRAINU NE POTOMU CHTO ONI BOIATSIA PUTINA I ROSSII A POTOMU CHTO ONI SOIUZNIKI PUTINA PODCHINENNUE VSE VMESTE DOKTRINE LOKAL''NOI DESTABILIZATSUI CHELOVECHESKOI TSUIVILIZATSUI........50 PROTSENTOV MINIMUM PRORASHUSTKIX POLIT=SIL SOZDANO NA ZAPADE I ETO SOZDANNOE ZLO CHETKO DOKAZUVAET===ZAPAD I ROSIIA SPLOCHENU IDEEI PARAZITIZMA EKSPLUATIRUIUSHEGO RAZLICHNUMI SPOSOBAMI IZBRANNUE STRANU SHERTVU........POCHTI 2=DVA GODA =BOL''SHOI VOINU= STRANU NATO ODNOVREMENNO POMOGAIUT ROSSII I UKRAINE DOSTIGAIA VMESTE S PUTINUM DOLGOI VOINU I ESLI UKRAINA POTERIAET ESHE 20=30 PROTSENTOV SVOEI TERRITORII TO NICHEGO STRASHNOGO===ZAPAD I ROSSIIA POLUCHAT ESHE NESKOL''KO MILIONOV =BELUX BESTSENNUX BESHENOK S DET''MI= A SAMTSOV PROIZVODITELEI CHTO V ROSSII CHTO NA ZAPADE XVATAET SVOIX.........I PUTIN NE ZRIA B''ET PASKUDA PO GRASHDANSKIM OB''EKTAM V UKRAINE CHTOBU ZAPADNUE PUTINO=RASHUSTU PORADOVALIS'' MOSHNOMU POTOKU =BELUX BESHENTSEV= A TO ETA BESHENSKO=MIGRANTSKAIA =TSVETNAIA GOPOTA= IZ AFRIKI I AZII ABSOLIUTNO DOSTALA.........===========UKRAINTSU===DEMOKRATII NET NIGDE===ROSSIEI KITAEM IRANOM INDIEI SAUDOVSKOI ARAVIEI PRAVIAT CHERTI NU A ZAPADOM ZABITUM PUTINO=RASHUZMOM PRAVIAT TAKSHE ASSOTSUAL''NUE DESTRUKTIVNUE MEN''SHUNSTVA.........ISTINNAIA DEMOKRATIIA===GUMANISTICHESKAIA BLOKIRUETSIA I NE RAZVIVAETSIA IAVLIAIAS'' BRIUSSEL''SKIM SPASITEL''NUM UPRAVLENCHESKIM EKONOMICHESKIM KUL''TURNUM BLAGORODNUM FUNDAMENTOM DLIA RODA CHELOVECHESKOGO........GLAVNAIA STRANA DLIA REALIZATSUI UPRAVLENCHESKOGO PROGRESSA===ETO GERMANIIA I POSMOTRITE KAK SILU ABSOLIUTNOGO ZLA NAVIAZALI SEBIA NEMETSKOMU NARODU UTOPAIUSHEMU V REGRESSE IMPERIALIZMA PSEVDOKOMMUNIZMA NATSUONAL=RASIZMA PUTINO=RASHUZMA UDERSHUVAIUSHIX SOZDANNUIU BERLINSKUIU VUSOKOTEXNOLOGICHESKUIU EVRO=IMPERIIU PORABOTIVSHUIU BOL''SHUNSTVO STRAN MIRA.........=========MU TREBUEM SOZDANIIA GUMANISTICHESKIX =SSE= POSTAVLIAIUSHIX DAL''NOBOINUE RAKETU UKRAINE UNICHTOSHAIUSHEI VOENNUE OB''EKTU NA VSEI TERRITORII ROSSII.........===========ZAPAD===TU SPOSOBEN BEZ VSIAKIX =SSE= POSTAVLIAT'' V UKRAINU POBEDNUE VOORUSHENIIA BLOKIRUIUSHIE RAZVITIE VOENNOI INDUSTRII V ROSSII I KONECHNO UKRAINA DOLSHNA OBLADAT'' SVOIM VOENNUM PROIZVODSTVOM NAXODIASHIMSIA V =SEKRETNUX STRANAX=.......===========UKRAINTSU===VOINA BUDET PRODOLSHAT''SIA DO 2030=2036=2042 GODOV DO TEX POR POKA PUTIN NE UMRET ILI NE BUDET SVERGNUT PRAVITEL''STVOM UVASHAIUSHIM UKRAINU GRUZIIU MOLDOVU.........POETOMU UKRAINA NUSHDAETSIA VO VSEMIRNUX VOINAX DOBROVOL''TSAX V SOVREMENNUX VOORUSHENIIAX I V GUMANISTICHESKOI BRIUSSEL''SKOI TRANSFORMATSUI GERMANII FRANTSUI VSEX EVRO=STRAN I V ETOM BLAGE OSTRO NUSHDAETSIA NE TOL''KO UKRAINA NO I VSE CHELOVECHESTVO PREKRATIVSHEE V TECHENII 200=STA LET NAVSEGDA POZNANIE SIL ABSOLIUTNOGO ZLA.........==========SMERT'' SATANINSKIM PUILO IRODAM........========POZOR MOSKOVSKOI PSEVDOXRISTIANSKOI RELIGIOZNOI SEKTE =DETEI SATANU=..........=========S ROSHDESTVOM XRISTOVUM VSEX XRISTIAN LIUBIASHIX UKRAINU I UKRAINSKII MNOGOSTRADAL''NUI NAROD........=========XRISTOS NARODILSIA.......========SLAVIMO EGO............

Vlad

6 січня 2024, 23:08

Йде негласна боротьба з барижнецтвом - ринки Юність, Деміївський і т.д., знесення малих форм, які для де-яких крупних акул як кістка в горлі, не дають підняти ціни і дерти з людей три шкури.

изя

6 січня 2024, 19:57

будте вы прокляты

OBZ

6 січня 2024, 19:29

OBZ===organizacuia bor''bu so zlom///////////////////////////////////////////////////////////////////////// Удар окупантів по Покровську: росіяни вбили 11 мирних жителів, серед них п'ятеро дітей...........PUILO ANTIXRIST DASHE NA ROSHDESTVO XRISTOVO PRODOLSHAET VERSHUT'' SVOE ADSKOE REMESLO ZASTAVLIAIUSHEE UKRAINTSEV STANOVIT''SIA ROSSIIANAMI NO UKRAINTSU NE XOTIAT STANOVIT''SIA ROSSIIANAMI I ROSSIEI POETOMU PUTIN UBIVAET UKRAINTSEV V TOM CHISLE UKRAINSKIX DETEI........NELIUD'' I IZVERG PRAVIT ROSSIEI===PUTIN ANTOGONISTICHNUI ABSOLIUTNO ISUSU XRISTU===SAMOMU DOBROMU CHELOVEKU SHUVSHEMU NA ZLOI PLANETE =ZEMLIA=...........CHERT PUTIN PRISHEL V MIR ZEMNOI CHTOBU UBIVAT'' LIUDEI UBIVAT'' CHELOVECHNOST''===OPORU SHUZNI PROGRESSIVNOGO RAZUMA DOSTIGAIUSHEGO DEMOKRATICHESKIX BLAGORODNUX OTNOSHENII............PUTIN PRISHEL CHTOBU UBIVAT'' MILIONU LIUDEI I PUTIN DOLGO PRAVIT I SHUVET V ROSKOSHU IMEIA SOIUZNIKOV PO VSEMU MIRU.........A ISUS XRISTOS PRISHEL CHTOBU SPASTI MIR OT ZLUX SIL I OT ZLUX LIUDEI I ZLUE NELIUDI RASTERZALI XRISTA ZA DOBROTU ZA SERDECHNUIU TEPLOTU DARUIUSHEMU CHELOVECHESTVU SCHAST''E NAPOLNENNOE LIUBOV''IU GOSPODA BOGA DAVSHEMU LIUDIAM VOZMOSHNOST'' NEMNOGO POSHUT'' V MATERIAL''NOM MIRE I POCHUSTVOVAT'' BUTIE........UKRAINSKIE DETI DA I UKRAINTSU===VSE UKRAINTSU UBITUE PUTINO=RASHUZMOM STALI ''''''''ISUSAMI XRISTAMI''''''' UNICHTOSHENNUMI ABSOLIUTNUM ZLOM..........UKRAINSKOE PRAVOSLAVNOE XRISTIANSTVO===ETO SAMA DOBROTA I LIUBOV'' ISXODIASHAIA OT TVORTSA OBIAZATEL''NO SPASUSHEGO UKRAINU I UKRAINSKII NAROD DOSTOINUE SHUT'' VECHNO.........==========SMERT'' SATANINSKIM PUILO IRODAM........========POZOR MOSKOVSKOI PSEVDOXRISTIANSKOI RELIGIOZNOI SEKTE =DETEI SATANU=..........=========S ROSHDESTVOM XRISTOVUM VSEX XRISTIAN LIUBIASHIX UKRAINU I UKRAINSKII MNOGOSTRADAL''NUI NAROD........=========XRISTOS NARODILSIA.......========SLAVIMO EGO............

Володимир

6 січня 2024, 19:14

Це проети долбойоба кличконого - громадянина Німетчини ( а можливо і параші). Падло - щоб ти здох.

Володимир

6 січня 2024, 19:12

Це проекти долбойоба кличконогого - громадянина Німетчини. Падло..

Сергій

6 січня 2024, 18:48

Вулиця Кудряшова тепер має нову назву - вулиця Мокра (названа на чести річки Мокрої - притоки Либеді).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися