У Києві з’явився новий вид прокатного транспорту

Чим невдоволені у мерії

У Києві без погодження зі столичною владою почали надавати в прокат електромопеди. Про це заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Костянтин Усов, передають "Коментарі".

За його словами, електромопеди на вулиці Києва вивела компанія, яка погоджувала зі столичною мерією лише прокат самокатів. Заступник мера столиці зазначив, що влада схвалює розвиток мікромобільності та шерингової економіки, проте усе повинно працювати на законних підставах.

"Усі електромопеди зараз припарковані на тротуарах, хоча за правилами дорожнього руху їх як повноцінний транспортний засіб потрібно паркувати на муніципальних паркомайданчиках", — наголосив Усов.

Окрім того, з 2010 року в Україні користувачі мопедів повинні мати посвідчення водія категорії А1 та реєструвати свій транспортний засіб. У електромопедів має бути державний номер, а не тільки корпоративний, як на новому прокатному транспорті.

Заступник голови КМДА також заявив, що ще одна компанія планує надавати в прокат електромопеди у Києві, тому наступного тижня столична влада планує провести з операторами ринку робочу зустріч. На ній мають напрацювати дорожню карту цивілізованого розвитку прокатних електромопедів у Києві, повідомив Усов.

Раніше заступник голови Київської міської державної адміністрації Костянтин Усов повідомляв, що оператори надання послуг прокату самокатів у Києві порушили низку пунктів, що прописані у Меморандумі про співпрацю з містом. Зокрема, за його словами, невиконаною залишається вимога про нанесення трафаретів на місцях упорядкованого паркування самокатів. Також низкою операторів порушено умову запровадження повної заборони руху у деяких пішохідних зонах столиці: на Пейзажній алеї, пішохідній частині вулиці Сагайдачного та у парку Шевченка.

Читайте також, як у Києві через самокат зупинили роботу метро.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Владимир

23 жовтня 2021, 22:05

Это электросамокат,электромопед в природе не существует )))

Дима Горин

23 жовтня 2021, 14:18

Да откупятся эти коршеринги, на украине все делается лишь для выемки у пипл бабла

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися