У Києві знову спробують продати з аукціону завод "Електронмаш"

Підприємство мало б стати приватною власністю ще торік

У Києві знову спробують приватизувати майновий комплекс столичного державного підприємства "Електронмаш". Про це повідомляють "Коментарі" з посиланням на інформацію Фонду державного майна України.

Єдиний майновий комплекс державного підприємства цікавий інвесторам тим, що включає гектари землі на Великій кільцевій у Києві. Стартова ціна приватизації майна державного підприємства "Електронмаш" становить 32,8 мільйони гривень. Це вдвічі нижче, ніж стартова ціна на аукціоні торік — понад 65,6 мільйонів гривень.

Майновий комплекс включає 37 об’єктів нерухомості, серед яких склади, база відпочинку, корпуси заводу, конференц-зал, їдальня на понад тисячу місць і ще низка будівель. Загальна площа нерухомого майна складає понад 110 тисяч квадратних метрів. Нерухомість розташована на трьох земельних ділянках, дві з яких — у Києві. Також до майна входять понад три десятки автомобілів.

Торік в аукціоні з приватизації заводу "Електронмаш" брали участь п’ять підприємств. Від стартової ціна продажу зросла до 430 мільйонів гривень. Новий власник взяв на себе зобов’язання сплатити заборгованість підприємства у розмірі близько 34 мільйонів гривень і не звільняти працівників протягом пів року. Однак завод так і не став приватною власністю. Цього року аукціон з приватизації заводу "Електронмаш" заплановано на 17 березня.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що Києві майновий комплекс державного підприємства "Електронмаш" міг стати приватною власністю ще у листопаді 2021 року. Тоді під час онлайн-аукціону завод продали майже за мільярд гривень. Проблеми виникли й із приватизацією заводу "Більшовик", на який мали плани як бізнесмени, так і столична влада. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися