У Київській області оприлюднили нові ціни на проїзд у транспорті

Що треба знати про тарифи та схеми маршрутів пасажирам

Бучанська територіальна громада отримала власного перевізника, автобуси якого вийшли на маршрути цього тижня. У Бучанській міській раді оприлюднили тарифи на проїзд у міських та міжміських автобусах, передають "Коментарі".

За даними мерії Бучі, ліцензію на пасажирські перевезення отримало комунальне підприємство "Бучатранссервіс". На першому етапі комунальний транспорт перевозитиме пасажирів у межах Бучанської громади.

Стала відома вартість проїзду в автобусах КП "Бучатранссервіс":

Маршрути №101 та №102:

·       по Бучі, Ворзелю — 11 грн;

·       між містами — 19 грн.

Маршрут №103:

·       із Бучі (і навпаки): до Блиставиці — 11 грн, до Луб'янки — 19 грн, до Гаврилівки — 27 грн, до Раківки — 34 грн, до Синяка — 34 грн;

·       із Блиставиці (чи навпаки): до Луб'янки — 11 грн, до Гаврилівки — 19 грн, до Раківки та Синяка — по 27 грн;

·       із Луб'янки (чи навпаки): до Гаврилівки — 11 грн, до Раківки та Синяка — по 19 грн;

·       із Гаврилівки (чи навпаки): до Раківки та Синяка — по 11 грн;

·       проїзд маршрутом Раківка-Синяк коштуватиме 5 грн.

Маршрут №104:

·       із Бучі (чи навпаки): до Ворзеля — 11 грн, до Повороту на Бабинці — 19 грн, до Бабинців — 27 грн, до Здвижівки — 34 грн;

·       із Ворзеля (чи навпаки): до повороту на Бабинці — 11 грн, до Бабинців— 19 грн, до Здвижівки — 27 грн;

·       із повороту на Бабинці (чи навпаки): до Бабинців — 11 грн, до Здвижівки — 19 грн;

·       із Бабинців до Здвижівки чи навпаки — 11 грн;

·       по Здвижівці — 5 грн.

Нагадаємо, у Києві оголосили тендер на послуги з випуску віртуальних карток для сплати за проїзд. Підрядник має надати можливість користувачу придбати віртуальну транспортну картку в особистому кабінеті мобільного додатку “Київ цифровий”. Віртуальна картка має надавати можливість користуватися усіма сервісами для оплати проїзду в столичному транспорті. Замовником послуг є комунальне підприємство "ГІОЦ". За запровадження нових інструментів оплати проїзду у Києві готові заплатити понад 20 мільйонів гривень. Віртуальна картка оплати проїзду у Києві дозволить столичній владі відмовитись від пластикових носіїв електронного квитка. 

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що у Верховній Раді України ухвалили важливий законопроект щодо проїзду в метро, який підтримало комунальне підприємство "Київський метрополітен". Метою законопроекту є запобігання та припинення порушень правил проїзду в метро та гарантування пасажирам права на одержання безпечних та якісних транспортних послуг. Законопроектом передбачені штрафи за вчинення протиправних дій у метрополітені.

Читайте також, що на низці доріг Києва через ремонтні роботи надовго обмежили проїзд транспорту.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися