В лікарнях Києва викрили схеми привласнення мільйонів

Подробиці розповіли в прокуратурі

У Києві за привласнення бюджетних коштів судитимуть посадовців пологового будинку. Про цю та інші схеми розповіли в столичній прокуратурі, передають "Коментарі".

Слідство встановило, що у Дніпровському районі Києва завідувачка відділення пологового будинку організувала схему привласнення грошей через нарахування зарплатні фіктивним працівникам. До схеми залучені були її заступниця та начальник відділу кадрів медичного закладу. Організатори схеми вносили недостовірні відомості до табелів обліку робочого часу фіктивним робітникам. Нараховані гроші розподіляли між собою. Таким чином привласнили понад 1,3 мільйони гривень.

Відносно завідувачки відділення пологового будинку та її заступниці обвинувальний акт скерували до суду. Начальниця відділу кадрів цього медзакладу переховується від органу досудового розслідування. Її оголосили в розшук. Досудове розслідування щодо цієї схеми триває.

Окрім того, на аналогічній схемі раніше викрили посадовців медичного закладу у Голосіївському районі столиці. Директора медустанови, трьох його заступників та бухгалтера підозрюють у привласненні 10 мільйонів гривень під виглядом нарахувань зарплатні фіктивним працівникам.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що у Києві місцевий мешканець привласнив приміщення Оболонського РАЦСу. До схеми причетний 60-річний киянин. Чоловік скористався похилим віком своєї тещі та попросив пенсіонерку зареєструвати у нотаріуса документи на технічні приміщення будівлі Оболонського РАЦС. Після цього шахрай на підставі підроблених документів продав майно. Досудове розслідування відносно організатора шахрайської схеми завершено, обвинувальний акт скеровано до суду. Киянину загрожує до 12 років тюрми з конфіскацією майна. Суд скасував державну реєстрацію права власності на приміщення РАЦС за 74-річною бабусею та повернув майно на користь територіальної громади Києва.

Нагадаємо, у Києві викрили двох представників Міністерства оборони України, які привласнили 580 тисяч доларів під час закупівлі військової амуніції для ЗСУ. До організації схеми привласнення коштів в особливо великих розмірах причетні громадяни України. Гроші турецької компанії "відмили" через власну офшорну компанію у Бахрейні. 

Окрім того, у Деснянському районі Києва виявили одне з добровольчих формувань територіальної оборони, учасники якого незаконно зберігали арсенал зброї та боєприпасів. Подробиці спецоперації — в нашому матеріалі.

Читайте також, що під виглядом добровольців у Києві діяла банда під керівництвом російського агента.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися