В Києві руйнується міст Патона : чиновники заговорили про необхідність його термінового ремонту

Міст вже давно знаходиться в аварійному стані

На аварійному мосту Патона вже в найближчі дні планують обмежити рух транспорту.  Міст знаходиться в аварійному стані з 2014 року, а з 2018 року він визнаний критично аварійним.  

За словами експертів, ще рік тому була проведена експертиза технічного стану моста Патона і київські чиновники заговорили про необхідність його термінового ремонту.

В "Київавтодорі" пояснили, що за існуючими нормами мости можна реконструювати, капітально ремонтувати або будувати заново. Такого поняття як реставрація для мостів не існує. На мосту Патона потрібно міняти метал, балки і розширювати його. Для цього з моста, який є пам'яткою архітектури, потрібно зняти охоронний статус  на час виконання всіх ремонтних робіт .

Нагадаємо, що раніше повідомлялося про незадовільний стан мосту Патона, з якого відлітають чавунні прикраси у вигляді зірок, грон винограду і снопів з колоссям.  Також у деяких місцях зникли металеві перила - їх замінили дерев'яними брусками, пофарбувавши під загальний колір огорожі.  На тротуарі дірки, крізь які видно воду.

Як раніше повідомляло видання "Коментарі", Кличко назвав дату відкриття Шулявського мосту в Києві.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися