Метро в Києві працюватиме безкоштовно: у КМДА назвали єдину умову

Кияни можуть користуватися станціями метро безкоштовно під час повітряної тривоги

Під час повітряної тривоги метро в Києві працює також як укриття. Щоб перечекати повітряну тривогу в метрополітені, необхідно біля контролера пройти через турнікет не сплачуючи за проїзд. Як повідомляють "Коментарі", таку заяву зробив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник.

Поворозник заявив, що ті люди, які планують скористатися метро як транспортом, повинні пройти через інші турнікети й сплатити за проїзд.

"На вході на станцію поліція здійснює перевірку документів. І ще нагадаю, що у разі повітряної тривоги рух на відкритих ділянках призупиняється", - повідомив перший заступник голови КМДА.

Також Поворозник наголосив, що з 16 травня в столиці відновлюють платний проїзд у комунальному транспорті.

Як повідомляли раніше "Коментарі", Кличко відповів, чи планують у Києві підвищувати ціни на проїзд. У Києві вимушені повернути оплату за проїзд, хоч це і непопулярне, але економічно обґрунтоване рішення. У мирний час з бюджету столиці щорічно виділяли чотири мільярди гривень на дотації транспортної системи, зазначив мер Києва.

Також "Коментарі" писали, коли у столиці стане безпечніше. У Києві ще залишається загроза ракетних ударів та гарантувати повну безпеку громадян під час воєнного стану ані влада, ані військові поки що не можуть. Мер столиці зазначив, що не може вказувати киянам чи повертатись їм зараз до Києва, чи ні, проте кожен має знати, що небезпека в Києві поки що існує, перш ніж повертатися.



Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Vs

26 травня 2022, 07:50

Громадяни повинні розуміти - чим більше грошей збере наше метро, тим більше коштів буде перераховано на НАШИХ ВІЙСЬКОВИХ! СЛАВА УКРАЇНІ! СМЕРТЬ ЗДИЧАВІЛІЙ ІМПЕРІЇ!

Олександр

18 травня 2022, 18:45

Респект і уважуха! Мало хто розуміє, що транспорт потребує грошей, щоб їздити,а їх надходження неможливо безкінечно із бюджету, який не поповнюється останні місяці. Зрозуміло, можна їздити безкоштовно і далі, але тільки 11-м маршрутом.Бажаю здоров'я!

Любов

18 травня 2022, 09:10

Відкрийте нарешті перехід на станції Крещатик. Дуже важко без нього.

Надія

18 травня 2022, 08:37

Це у вас "состояние нестояния", а в країні "воєнний стан", або російською "военное положение". Стидоба.

Нацик

18 травня 2022, 08:24

Сраные боты пошли в атаку!!! Плату за проезд надо возвращать, это экономика, я не хочу по пол часа ждать одного единственного поезда на ветке, при том ещё и раздолбаного. Оплата за проезд это ремонт и закупка нового оборудования. Все остальные, халявщики, пиздуйте пешим порядком

Ирина

18 травня 2022, 07:53

Добре

Мой Дом Украина

18 травня 2022, 05:51

Ууууу, в коментариях рашисткий боты пошли в атаку

Патриот !

18 травня 2022, 03:39

Все условия ультиматум , вот уже мерзости ))) не чего не изменилось ! Как наживались на народе так и на войне вновь наживаются за счёт народа ! Ну это ток начало , начнётся гнев народа ждите ! Жидам смерть !

Патриот !

18 травня 2022, 03:35

аферисты ! Прекратите зарабатывать на войне ! Верните проезд до 25 бесплатно ! Здесь же свои уничтожают свой -же народ ! Аферисты , Украины вы же грабите свой народ вы же и главные мерзости страны ! Мер главный аферист , ворюга !

Виктор

18 травня 2022, 01:17

То нехай Кличко з Поворознюком і катаються.

Анна

17 травня 2022, 23:25

Закордоном транспорт безкоштовний, житло надають, матерільну підтримку, а в Україні, нашій державі, де ми залишилися, за транспорт потрібно платити. Мабуть українці, що залишилися в Києві під час війни якісь не такі, що повиїзжали. Де здоровий глузд? Цікаве виправдання: ми змушені повернути оплату. А як людям без роботи та з мізерними зарплатами? Ціни шалено злетіли. І це ми прагнемо до Європи. В Європі до українців більш турботливо ставляться, ніж в Україні. Дуже прикро

Клавдія

17 травня 2022, 23:02

Де можна отримати допогу для пенсіонерів.

Марина

17 травня 2022, 22:20

Антоніна, повністю Вас підтримую!!! Ще й зарплату зрізали на 40%((( на проїзд тільки і вистачить(((

Антоніна

17 травня 2022, 19:45

Як людям вижити в такі тяжкі часи влада не думає.На сьогоднішній день роботодавець виїхав з Києва.Шукаю роботу, але зараз мабуть більшість таких як я.... А влада наша мало того що ціни підняла в магазинах, так ще й проїзд зробили платним.Коли вже вони понажираються? В Україні війна іде, а влада як завжди кармани набиває.Я так розумію треба ще й владою воювати.Зовсім знахабніли !!! Кому війна , а кому мать родная....

Ник

17 травня 2022, 16:51

Людмила, Та для таких как вы "критика власти" всегда неуместа. А мне кажется что в военное время "неуместно" наживаться на своих же гражданах забирая последнее... Вот как раз с такими "недопатриотами" Страна стабильно в говне...

Людмила

17 травня 2022, 14:53

С такими"патриотами"отстраивать Украину бесполезно!!!!!! Ни стыда ни совести...военное время...критика неуместна,тупицы... Начните с себя...внесите свой вклад в изменения...пока ваши мозги будут пропитаны совковой дрянью,вы будете отравлять общество.Но не все такие,поверьте,отает вам будет... однозначно...

Елена

17 травня 2022, 13:34

Инна:"почему не соответствует? для тех, кто собирается использовать метро как укрытие, вход бесплатный", - РАБОТА метро- не укрытие- это КОММУНАЛЬНЫЙ ОБЩЕСТВЕННЫЙ ТРАНСПОРТ. УКРЫТИЕМ оно стало потому, что за 8 лет войны в Киеве не подготовили НИ ОДНОГО ЧЕЛОВЕЧЕСКОГО(может только для самих чинуш!) бомбоубежища! Пусть не с кафе и футбольными полями, но хотя бы сухие, теплые, ОСВЕЩЕННЫЕ, с запасами и местами, где можно приготовить еду....но в странах где нет войны бомбоубежища есть, а в Украине, где 8 лет война- стрип-бары вместо бомбоубежищ! И даже метро, которое, ещё баллотируясь на первый срок, клялся запустить педалька, которое могло бы быть убежищем ещё не одной тысяче киевлян-не запустили- "денег нет"....на снос ВСЕГО, что, по мнению педальки- и его подручных, мешает им обогащаться- есть; А НА САМ ГОРОД И КИЕВЛЯН, взятых ИЗ ИХ КАРМАНА ДЕНЕГ- нет....рекетир он и есть- рекетир- ему всё равно у кого забирать...

Елена

17 травня 2022, 13:19

"В Киеве вынуждены вернуть оплату за проезд...",- все, что делает КМДА, выжимая деньги, которых нет, из киевлян-"вынуждены"! И рынки, не взирая на протесты киевлян, сносили- вынужденно; и продажу хлеба заблокировали на первые 4 дня вторжения- ЕДИНСТВЕННЫЕ В УКРАИНЕ-вынужденно; аптеки закрыли- вынужденно; за 8 лет войны не сподобилась обеспечить киевлян бомбоубежищами, не такими как в Финляндии- с футбольными полями, кафе, но хотя бы светлые, теплые с запасом необходимого!- вынужденно; ремонт подвалов, коммуникаций даже не думали проводить- вынужденно; собирать всю гум.помощь, КОТОРУЮ СЛАЛИ НЕ КЛИЧКАМ И КМДА, А КИЕВЛЯНАМ, на складах, в которые потом попали ракеты, вместо обеспечить людей- вынуждены; повесить на Киевский бюджет ещё одного кличка- вынуждены....воровать миллионы, на всем: транспорте, покрытии дорог, озеленении, ремонтах, дебильных выпендриаваниях- типа стеклянного моста или переименования "героев Днепра"(удивительно, что не самого Днепра!); на самом метро и на его "строительстве", которое могло укрыть ещё не одну тысячу киевлян на левом берегу; на ТРК которые натыкали на любом клочке земли- ВЫНУЖДЕНЫ???!!!! ЧЕМ КИЕВСКИЕ ВЛАСТИ ПОМОГЛИ, КАК ДРУГИЕ МЭРИИ, ГОРОДАНАМ- ПОДНЯТИЕМ ЦЕН И ВВЕДЕНИЕМ ОПЛАТЫ, КОТОРУЮ ОБЕЩАЛИ ОСТАНОВИТЬ ДО КОНЦА ВОЙНЫ??? Сотни тысяч потеряли работу, бизнес не работает, сотни и сотни потеряли жилье...люди ВЫНУЖДЕНЫ выживать, а мэрия "вынуждена" начать поборы для своих карманов....

Юра

17 травня 2022, 12:51

Ирина, бо закордоном Іринка в правітельстві есть Люди а внас Бандити жлоби вони давно уже продали Україну вони всякіми способами будуть унічтожать народ побачите буде голодовка за нашого дібільного правительства уже я знаю де люди начяли голодувати і там війни нема і не було я даже спіцально провіряв щоб например сховаця ночю у метро як убешище нехто тобі двері даже неоткрив На Льва Толстого дібілізм один влада жлобов

Юра

17 травня 2022, 12:44

Хай роблять правительство хоче наверное ще хоче громадянський війни дібілізм якісь сробить хоть метро безплатне в Людей грошей немає дайте їм роботи значяла та гроши хоть на проезд і іжу жадний цей Клічко такій ужас бюджет у Кінці на 5років війни хватить для безплатного проїзду це неподнятя іконосткі це риально добивають людей щоб забрати у них последні гроши собі на нові дачі та машини

Инна

17 травня 2022, 12:30

Сергей, почему не соответствует? для тех, кто собирается использовать метро как укрытие, вход бесплатный

Ирина

17 травня 2022, 11:28

За кордоном для Українців проїзд безкоштовний, а в Україні для Українців НІ, то хто за нас більш піклується НАША влада.....

Сергей

17 травня 2022, 10:24

Автор - мудак. Зачем в заголовке написал " Метро в Киеве будет РАБОТАТЬ бесплатно", хотя это не соответствует действительности и в тексте статьи речь совсем о другом?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися