Кличко в Давосі поспілкувався з представниками іноземних медіа: Закликав бути з Україною і вірити в Україну

Кличко заявив, що все більше політиків і бізнесменів підтримують Україну

Мер Києва Віталій Кличко в Давосі поспілкувався з представниками іноземних медіа, для яких відбулася окрема дискусія "Київ після нападу". Про це Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі.

"Я підкреслив, що сьогодні головне – не бути байдужими до того, що відбувається в Україні. Війна в одній з найбільших держав Європи загрожує дестабілізацією в усій Європі та світі. Тому закликав бути з Україною і вірити в Україну. Бо ми сьогодні боремося за мир і свободу не тільки наших родин і нашої країни. Ми боремося за майбутнє кожного європейця. Адже війна, розв’язана росією, – це загроза всьому демократичному світу", - сказав Кличко. 

Він зазначив, що все більше політиків і бізнесменів підтримують Україну. 

"З важливих тенденцій, які я помітив, спілкуючись у Давосі зі світовими політиками та представниками великого бізнесу, – все більше політичних лідерів, впливових бізнесменів, експертів, звичайних громадян підтримують Україну. І більш активно виступають проти агресії росії та пропонують допомогу, щоб ми перемогли в цій несправедливій і варварській війні", – наголосив мер Києва.

Як повідомляли раніше "Коментарі", Київ підготує власний план відновлення після війни: мер столиці повідомив труднощі. Як зазначив мер Києва, деякі проекти з відновлення інфраструктури, логістики й будівництва ряду об'єктів планується здійснити навіть попри війну. Водночас міський голова наголосив, що наразі є проблеми з виконанням державного бюджету, тому Київ має певні труднощі в доступі до своїх коштів у Держказначействі.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися