На Київщині виявили десятки нелегальних мігрантів

Іноземні студенти, яких відрахували зі столичних ВНЗ, не захотіли залишати Україну

Нелегальні мігранти - іноземні громадяни, які порушують правила перебування в Україні, час від часу потрапляють в поле зору поліції. Тепер правоохоронці затримали студентів - їх відрахували з університетів Києва, проте їхати на батьківщину вони не поспішали. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції Києва.

Співробітники поліції Київської області під час проведення профілактичних заходів виявили 26 нелегальних мігрантів.

"Громадяни Індії, Непалу, Алжиру і Єгипту прибули в Україну, щоб отримати вищу освіту. Однак іноземці порушили умови контракту і їх відрахували з університету ", - сказано в повідомленні. Іноземці не покинули Україну, коли термін дозволу на проживання підійшов до кінця.

Громадян інших країн доставили в Державну міграційну службу. Їм загрожує адміністративна відповідальність. Після цього влада буде розв'язувати питання, чи можна їм надалі залишитися в Україні.

Як повідомляв портал "Коментарі", п равоохранітелі провели рейд на столичних ринках, під час якого затримали десятки іноземців, які перебувають в Україні з порушенням міграційного законодавства.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися