Спірне питання: начальник поліції Києва прокоментував роботу ТРЦ під час тривоги

Пропозиції про внесення змін до адмінкодексу були, але поки це не вирішено на законодавчому рівні

Робота торговельно-розважального центру під час тривоги не вважається формально порушенням., адже це жодним чином не регулюється законодавчо. Як повідомляють "Коментарі", таку заяву зробив голова поліції Києва Іван Вигівський під час інтерв'ю “Інтерфакс-Україна”.

Як повідомив Вигівський, всього в Києві 71 ТРЦ.

“Були нарікання, що керівництво і адміністрації під час повітряної тривоги не реагують зовсім, людей не виводять, а у нас є жахливі приклади у Кременчуці та Retroville у Києві на початку березня. Так, ми проводили роботу з керівниками ТРЦ, довели інформацію про необхідність під час повітряної тривоги переміщати людей до безпечних місць. Не можу сказати, що такі перевірки можуть бути завершені доки йде війна, все це тримається на контролі“, - зазначив начальник поліції.

Вигівський уточнив, що укриття є далеко не у всіх торговх центрах, однак керівництво й персонал ТРЦ повинні повідомити відвідувачам, де знаходиться найближче укриття.

Також Вигівський казав, що питання про відповідальність ТРЦ, у якого немає укриття, але який працює під час тривог, досить "спірне".

“Це так само як з відсутністю відповідальності за порушення комендантської години. Пропозиції про внесення змін до адмінкодексу були, але поки це не вирішено на законодавчому рівні“, - зазначив голова столичної  поліції.

Як повідомляли раніше "Коментарі", на Київщині згоріли цех, автомобіль та десяток холодильників. Одна з пожеж сталася у Вишгородському районі. В селі Пірново горіло виробниче приміщення, розташоване на вулиці Київській. Вогонь гасили рятувальники з пожежних частин Вишгороду та села Нові Петрівці. На ліквідування пожежі витратили майже чотири години. Подробиці надзвичайної ситуації не повідомляють. Ще одна пожежа виникла у Броварському районі. В селищі міського типу Велика Димерка на вулиці Соборній горіло сміття.

Читайте на порталі "Коментарі": в мерії Києва розповіли про реабілітацію дітей з інвалідністю. Столичний центр реабілітації працює у штатному режимі з дотриманням вимог воєнного стану. Послуги у закладі надають як маленьким мешканцям Києва, так і дітям-переселенцям. З початком повномасштабного вторгнення російських окупантів з Києва до країн Євросоюзу представники столичної влади евакуювали понад три тисячі родин, які виховують дітей з інвалідністю.

Читайте также