Спекотні танці: проведення Чемпіонату України зі спортивних танців закінчилося пожежею

У будівлі по вулиці Іжевського, 2 під час Чемпіонату України зі спортивних танців сталася пожежа: у будівлі було приблизно 200 людей

Відразу після того, як у будівлі почалася пожежа, персонал вивів усіх учасників та глядачів Чемпіонату України до прибуття пожежників. Усього було евакуйовано приблизно близько 200 людей.

Після приїзду рятувальники одразу розпочали гасіння пожежі та обшук приміщення, щоб переконатися в тому, що там немає людей. Оскільки в приміщенні була велика концентрація диму, обшук приміщення був необхідний, адже персонал будівлі міг просто не побачити когось із присутніх крізь дим. Після ліквідації спалаху було виявлено його джерело, яким виявилася електрощитова, розташована на 2-му, останньому поверсі в адміністративному будинку. Люди, яких евакуювали, робили спроби потрапити до будівлі, щоб знайти та забрати речі, які залишили там.

Працівники служби порятунку повідомили, що під час загоряння ніхто не постраждав, загиблих також немає, а причина загоряння наразі встановлюється.

Нагадаємо: раніше ми писали про те, що у столичному ресторані сталася пожежа.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися