У Києві на Бессарабці "паркувальник" вимагає у водіїв гроші

Загрози та вимагання: київський псевдопаркувальник вимагає з водіїв гроші за паркування на Бессарабці

На офіційному автомобільному паркуванні на Бессарабці невідомий чоловік вимагає гроші у водіїв, які залишають там свої машини, а саме дійство супроводжується погрозами про те, що він поріже шини "лиходіїв". Свій автомобіль здирник зазвичай паркує біля "Арени".

Про подію повідомила активістка Наталія Усатенко на своєму Facebook-акаунті. Як стверджує Наталя, вона завжди оплачує паркування за допомогою програми "Київ Цифровий", а у вихідні стоянка на Бессарабці є безплатною. Нещодавно, коли активістка хотіла залишити свій автомобіль на згаданому паркуванні, до неї підійшов молодик, який вимагав заплатити за паркування, проте жінка намагалася пояснити йому, що вона не повинна нічого сплачувати. Після цього діалогу з колеса її машини зник ковпачок.

Наступний "напад" стався так само у вихідний день: той самий чоловік підійшов до Наталі та знову вимагав заплатити за паркування, а на відмову жінки він став загрожувати, що поріже шини на її автомобілі.

За словами активістки, автомобіль вона, природно, там не залишала, чудово усвідомлюючи, що на виконання погрози від чоловіка все-таки можна було очікувати. Також вона заявила, що на допомогу від патрульної поліції Києва можна не чекати.

Нагадаємо: раніше ми писали про те, що на київських стоянках відвідувачі платять удвічі більше штрафів, аніж оплачують саме паркування.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися