День Соборності: кияни об'єдналися у живий ланцюг на мосту Патона

Учасники акції об'єднали береги Дніпра живим ланцюгом на мосту Патона у Києві

У суботу, 22 січня, у Києві відбулася щорічна акція "Живий ланцюг Соборності" до дня об'єднання сходу та заходу України 22 січня 1919 року. Тоді Україна стала єдиною соборною державою.


Фото показав кореспондент "Великого Києва".


picture

фото: bigkyiv

picture фото: bigkyiv


Учасники акції об'єднали береги Дніпра живим ланцюгом на мосту Патона у Києві. Традиційно вони рухалися назустріч двома колонами – з лівого берега (символізує Українську Народну Республіку) та з правого берега (символізує Західноукраїнську Народну Республіку).


У центрі мосту колони зустрілися та об'єднали лівий і правий береги Дніпра. Люди були з синьо-жовтими прапорами та у символічному одязі.


Також на мосту Патона розгорнули 30-метровий прапор до Дня Соборності.


Як повідомляли "Коментарі", у Києві до Дня соборності проведуть меморіальні заходи, а також відбудуться національно-патріотичні проєкти, тематичні виставки та мистецькі акції.


Два дні поспіль, 21 та 22 січня, у всіх районах Києва відбудуться урочистості з нагоди Дня Соборності України. У заході візьмуть участь представники влади та закордонного українства, учасники бойових дій на Донбасі, релігійні та громадські організації, а також науковці та діячі культури.


У День Соборності України у Києві відбудуться церемонії урочистого покладання квітів до пам'ятників Тарасу Шевченку та Михайлу Грушевському.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Местный...

22 січня 2022, 12:35

Откуда этих киевлян понавезли.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися