У Києві відкрили виставку про російську пропаганду (ФОТО)

Експозиція має назву "Обережно! Руzzкій мір"

Національний музей історії України у Другій світовій війні напередодні Нового року відкрив виставку під назвою "Обережно! Руzzкій мір". Про це повідомляють "Коментарі" з посиланням на інформацію закладу.

Експозиція розповість відвідувачам про російську пропаганду і її особливості в окупованому Херсоні, про цінності, концепції та ідеологічні спрямування "руського міра". Під склепінням Нижньої Московської брами ХVІІІ ст. Печерської фортеці умістили російські прапори, стоси пропагандистської друкованої продукції, фейкові видання та "релігійні" агітки.

Директор галузевого державного архіву Служби безпеки України Андрій Когут на відкритті експозиції зазначив, що цю виставку треба експонувати закордоном. "Факти тотальної брехні, маніпуляцій, дезінформації, псевдонаративи й свідчення безмежної ворожості до всього українського повинен побачити світ", – заявив посадовець.

Наживо подивитись на кричущі свідчення підривної діяльності кремлівського режиму проти народу України можна до 30 січня.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що Київська дитяча залізниця до новорічних свят відкрила зимовий рух поїздів. Маршрут залізничним кільцем починається від станції Київ-Пасажирський дитячий. Вона розташована у Сирецькому парку. Святковий потяг курсуватиме до кінця січня по вихідним та святковим дням, а під час шкільних канікул — з четверга по неділю з 10:30 до 18:50. Дістатися до вокзалу Київ-Пасажирський дитячий можна кільцевою електричкою до станції "Сирець".

Крім того, у Києві на різдвяні свята курсуватиме казковий ретро-поїзд. У складі "Різдвяного експреса" два старовинні паровози, п'ять пасажирських вагонів та вагон-буфет. На вокзалі пасажирів ретро-поїзду зустрінуть казкові помічники Святого Миколая, а у вагонах вихованці Київської дитячої залізниці проведуть цікаву екскурсію про історію Києва. До свят у Києві призначили додаткові рейси ретро-поїзда.

Читайте також, де у Києві працюватимуть святкові ярмарки продуктів. 



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися