Коту з виделок потрібна нова шубка. До його "одягання" може долучитися кожен охочий

У Києві збирають пластикові виделки, щоб відреставрувати скульптуру кота, який "заліз" на дерево неподалік Золотих воріт.

Незвичне творіння скульптура Костянтина Скритуцькиго прикрашає сквер вже 12 років.

 

Таку акцію започаткувала  київська екскурсоводка Софія Грабовецька. Вона написала про це у фейсбуці:

Оскільки кіт зроблений з одноразового посуду, то не хочеться купувати новий — у нас усіх вдома точно є цей вид пластику, що не переробляється і засмічує довкілля. Завдяки нам і роботі Кості у кота з’явиться нова шубка. Так ми з Марією Коршуновую вирішили організувати збір сировини у партнерстві з "Україна без сміття".

Куди привозити виделки:

Здавати пластикові виделки необхідно на станції переробки вторсировини "Україна без сміття", що на вулиці Саперно-Слобідська, 25/4.  Під час локдауну на рампі стоятиме окрема коробка, в яку вкидаються одноразові білі виделки. Після карантинних обмежень шукайте бокс у сортувальній залі.

Сюди можна привозити:

тільки білі, чисті й сухі одноразові пластикові виделки, розмір і щільність — не суттєва;

"виделкової" сировини потрібно багато, адже матеріал доволі ламкий, а скульптура — чималенька.

 

Довідка "Коментарів"

Білий кіт з одноразових виделок був створений в 2009 році. За словами автора, Костянтина Скритуцькиго, ідея прийшла до нього вночі. Купивши вранці в супермаркеті 600 одноразових виделок, він скрутив їх між собою протягом тижня таким чином, щоб кіт здавався пухнастим. Для завершеності композиції він також приробив очі і ніс. Потім Костянтин посадив кота на стовбур одного з дерев. 

Раніше ми розповідала, як історик Софія Грабовецька перетворилася у відомого "Гіда у капелюшку".Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися