Концерт-холл в Києві будуть проектувати автори оперного театру в Осло

Roshen Concert Hall планують відкрити у 2025 році.

В Києві відкриють Roshen Concert Hall. Його проектом займаються міжнародні архітектори.  Переможцем конкурсу на проектування концерт-холу стало відоме норвезьке архітектурне бюро Snøhetta. Саме воно проектувало нову Александрійську бібліотеку в Єгипті, оперний театр в Осло, а також павільйон Національного меморіального музею 9/11 у Нью-Йорку.

Roshen Concert Hall планують відкрити у 2025 році.  Зазначається, що це буде дуже сучасна будівля зі спеціальною акустикою, концертною залою на майже 2000 глядачів, камерною залою на 400 глядачів. На рік планують проводити близько 250 концертів симфонічної музики та інших подій на рік.

Як повідомляли "Коментарі", українцям хочуть підвищити фінансову грамотність, тому Національний банк планує в найближчі 2-3 роки відкрити на Подолі освітній центр "Музей грошей".

Відомо, що в будівлі планують облаштувати понад 20 експозицій і 8 лекційних залів. Українців навчатимуть фінансовій грамотності та підвищувати рівень їх знань і навичок в цій області. Нацбанк проводить консультації з музеями грошей з Канади, Польщі, Нідерландів, Німеччини, Австрії, Бельгії, Латвії та інших країн, щоб створити хорошу і якісну програму. Відзначається, що освітній центр буде підвищувати фінансову культуру громадян з метою зростання їх особистого добробуту. Команда НБУ працює над поєднанням сучасного, інтерактивного, цифрового, інклюзивного музейного простору з дружнім, практичним і корисним освітнім центром.


Джерело: м

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися