Зоозахисники розповіли історію порятунку тигрів під Києвом (ВІДЕО)

Диких тварин використовували для розваг та утримували в жахливих умовах

В Центрі порятунку диких тварин, розташованому в Борисполі, три роки тому врятували з приватної бази "Водник" на Київщині двох тигрів. В закладі розповіли, що з дикими тваринами зараз, передають "Коментарі".

"На початку січня 2020 до Центру порятунку диких тварин звернулися активісти з зоозахисницею Евгения Прокопенко з проханням прихистити двох тигрів – Цезаря та Клеопатру. Десятирічні тигри були в тяжкому стані від зневоднення й голоду. Їх розводили на продаж та утримували в жахливих умовах", — зазначили в Центрі порятунку диких тварин.

В організації прихистили тигрів, однак тигриця Клеопатра померла від раку легень. Врятований тигр Цезар знайшов дім в реабілітаційному центрі для великих котів у Нідерландах. Це один із проектів міжнародної організації із захисту тварин Four Paws, який опікується великими котами, з якими жорстоко поводилися у цирках, зоопарках та в неволі у приватній власності.

"Зараз Цезарю вже нічого не загрожує і він живе в прекрасному місці, де про нього дбають. Тигр грайливий та радісний і дуже любить відпочивати у своєму гамаку зі старих пожежних рукавів", — додали в Центрі порятунку диких тварин.

Зараз у Борисполі рятують білого тигра, якого евакуювали з Харківської області. Хижак потрапив до Центру порятунку диких тварин в надтяжкому стані. Тигр був хворий та слабкий, шерсть в деяких місцях зовсім випала. Знесилена та налякана тварина кидалася на їжу з неймовірною жагою. Зараз тигр отримує необхідну медичну допомогу, лікування, турботу та повноцінний раціон у Центрі порятунку диких тварин.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що в Київському зоопарку напередодні Нового 2023 року, який за східним календарем проходитиме під символом чорного водяного кролика, відкрили тематичну експозицію. На виставці можна познайомитись з представниками самих незвичайних порід домашніх вуханчиків. Це чорно-вогняні кролі та Бельгійські фландри. Подробиці роботи виставки та фото чорно-вогняних кроликів — за посиланням.

Нагадаємо, в Київському зоопарку придбали для горіли Тоні спеціальну піч, що може зігріти його навіть в умовах блекауту. В столичному зоопарку розповіли, що у вольєрах, де мешкають найбільш чутливі до температур та освітлення тварини, встановлюють дров'яні печі та акумуляторні ліхтарі. Ці прилади працюють й при відсутності електроенергії. Для обігріву зимового помешкання горили Тоні в зоопарку встановили дров’яну піч – булер’ян. Це допомагає підтримувати тепло у приміщенні навіть у саму морозну погоду. Для цієї тварини температура в оселі має бути не меншою за 19 градусів тепла.

Окрім того, в Київському зоопарку анонсували велику експозицію з врятованими під час повномасштабної війни єнотами та пообіцяли, що херсонських кавунів вистачить на всіх.

Читайте також, що в Київському зоопарку змушені готувати їжу для тварин в пічці на дровах.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися