У Київській області закрили хлібокомбінат "Київхлібу"

Фастівський хлібокомбінат припинив свою роботу

27 січня керівництво ТОВ "Київхліб" прийняло рішення про закриття Фастівського хлібокомбінату. Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на сторінку Михайла Нестяжука у Facebook.

У своєму дописі мер Фастова повідомив, що міська рада пропонувала передати хлібокомбінат у спільну власність територіальної громади та повернути власнику його вартість. Однак ця пропозиція не була прийнята.

Нестяжук пише, що звернення громади до органів влади усіх рівнів та правоохоронних органів залишилися без відповіді. На його думку, це не дивно, враховуючи, що основними бенефіціарами "Київхлібу" є люди з оточення Л. Черновецького.

Він також зазначив, що в мирний час можна було б вжити заходів для підтримки Фастівського хлібокомбінату в Києві, щоб захистити інтереси громади, але зараз немає іншого вибору, окрім як підтримати петицію про відновлення роботи хлібокомбінату на сайті Президента України. Однак для того, щоб петиція була розглянута, вона повинна зібрати 25 000 голосів протягом 90 днів.

На сьогоднішньому засіданні Громадської ради ця ідея була в цілому підтримана. Однак були висловлені деякі сумніви щодо того, чи вдасться зібрати достатню кількість голосів.

Нагадуємо, що "Київхліб" отримав від Німеччини генератор. Це дозволить компанії забезпечити хлібом понад 1 млн осіб у Київській та Чернігівській областях.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися