На Київщині за вихідні виявили 18 незаконних продажів ялинок
![](/img/publications/880x586/fdJrm6DRZJ8ISwrvLf5dlc-uX40aHFwh.jpg)
Правопорушникам загрожує штраф від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян
За минулі вихідні правоохоронці на Київщині виявили 18 порушень несанкціонованого продажу ялинок та сосен. Відносно правопорушників склали адмінпротоколи – їм загрожує штраф. Про це повідомляє прес-служба поліції Київської області у Facebook.
Повідомляється, що минулих вихідних місцеві правоохоронці виявили 18 аналогічних порушень несанкціонованого продажу ялинок та сосен. В усіх випадках дерева містили відповідні чіпи та санітарні дозволи, однак продавці здійснювали їх продаж у невстановлених місцях.
Так, у м. Васильків, смт. Немішаєве, смт. Бородянка та с. Мигалки, Бородянського району торгівля відбувалася неподалік головних площ населених пунктів, без погодження з місцевими радами.
В поліції зазначили, що відносно порушників склали адмінпротоколи за ст. 152 (Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає накладення штрафу на громадян від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Як раніше повідомляло видання "Коментарі", в Оболонському районі Києва сталася масштабна ДТП.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!