У Київській област нададуть безкоштовні медичні послуги: деталі

У Таращі на території Київської області 22 лютого нададуть важливу медичну послугу

У Таращі на території Київської області 22 лютого нададуть важливу медичну послугу, йдеться про щеплення свійських тварин від сказу. Про це стало відомо з офіційного повідомлення, опублікованого прес-службою Таращанської міської ради.

За словами чиновників, в результаті виявлення хворого на сказ собаки в Таращі по вулиці Довженка в місті ввели заходи щодо профілактики. Незабаром будуть проводитися щеплення собак та котів у місті Тараща та у всіх населених пунктах громади.

Вакцинацію проведуть 22 лютого вулицями: Олександра Довженка; Орликівка; Пилипченко; Безіменна; Івана Виговського; Таращанського полку; Молодіжна; провулок Олександра Довженка.

Про дату та час щеплення в інших частинах міста та населених пунктах буде додаткова інформація. У приміщенні Таращанської державної дільничної лікарні ветеринарної медицини за адресою: вулиці Володимира Великого, 55/79 міста Тараща щеплення проводять щодня з 8:00 до 17:00 протягом робочого тижня.

Нагадаємо, що на території Київської області вводять дуже серйозну заборону - йдеться про вилов щуки в нерестовий період на водоймах, обмеження почне діяти з 15 лютого. Про це стало відомо із офіційного повідомлення, яке опублікувала прес-служба Державної екологічної інспекції столичного округу.

За словами екологів, заборона на вилов щуки встановлюється на період нересту з 15 лютого по 31 березня у всіх рибогосподарських водних об'єктах (їх частинах).

У ДЕІ зазначили, що заборона вилову обумовлена фізіологічними особливостями цього виду риб, адже нерестова активність щуки починається при температурі води 3-5°C, що нижче за нерестову температуру більшості інших видів.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися