У Києві збираються посилити карантин: названа дата

У столиці планують посилити карантинні обмеження вже на наступному тижні через зростання захворюваності COVID-19. З 13 вересня, в понеділок, Київ повинен перейти в "жовту" зону карантину. Про це повідомляє видання "Апостроф".

Відомо, що дану інформацію доносять в школах батькам учнів. Батьки розповідають, що на зборах, що відбулися онлайн, вчителька повідомила їм, що з понеділка в Києві введуть "жовту" зону карантину. Інформацію педагог отримала на педагогічній раді.

В "жовтої" зон р азрешается робота ресторанів, кафе та інших закладів до 24:00. Зберігається вимога розміщувати відвідувачів на відстані не менше двох метрів за сусідніми столиками і не більше чотирьох чоловік за слотом. З півночі до 7 ранку дозволена доставка замовлень або продаж на винос.

Транспорт працює і нерегулярні перевезення пасажирів також, проте за умови, що кількість людей не буде перевищувати кількість місць для сидіння, а водій і всі пасажири будуть в масках. Кінотеатри та інші установи культури працюють з наповненістю залів не більше ніж на 50%. Готелі, санаторії та інші реабілітаційні установи можуть працювати. Дозволяється відвідування дітьми шкіл всіх класів, в тому числі групами більше 20 чоловік.

Дозволяється робота басейнів не більше чотирьох чоловік на одній доріжці для індивідуальних занять або шести осіб для тренувальних груп. Спортзали і фітнес-центри можуть працювати тільки в разі забезпечення кількості відвідувачів в залі з розрахунку одна людина на 10 кв. м приміщення. Масові заходи дозволені із заповненою залів не більше ніж на 50%. Можна проводити матчі командних видів спорту з глядачами, за умови, що вони не будуть займати більше половини передбачених місць.

Раніше "Коментарі" повідомляли, що траса Київ-Одеса більше непридатна для експлуатації.

Читайте також про можливе подорожчання проїзду в київському метро.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися