У транспорті Києва впроваджують революційне нововведення: подробиці

Столична влада запроваджує нововведення в міських маршрутках — Київ першим по всій Україні вводить контроль температурного режиму в салонах маршрутних автобусів. Про це на своєму Telegram-каналі повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Костянтин Усов.

За його словами, чіткий контроль температури в автобусах влітку і взимку є невід'ємною частиною договору перевізника і влади, він зазначив, що в КМДА будуть жорстко контролювати дотримання договорів. Чиновник заявив, що комунальна служба перевезень закупила спеціальні надточні термометри.

Усов сказав, що інспектори міської влади отримали юридичний механізм фіксації граничної температури в маршрутках, а показники сертифікованих термометрів мають силу юридичні докази.

Нагадаємо, що влада української столиці продовжує кардинально міняти правила роботи та проїзду в міських маршрутках. Ряд приватних перевізників підписав нові договори на нові стандарти.

Приватні перевізники столиці підписали договори про додаткові зобов'язання, які полягають у підвищенні стандартів перевезень та якості обслуговування киян в маршрутних автобусах. Він зазначив, що попри спроби бойкоту з боку маршруткової мафії, місто підписало нові договори з 34-компаніями перевізниками.

Раніше "Коментарі" повідомляли, що траса Київ-Одеса більше непридатна для експлуатації.

Читайте також про можливе подорожчання проїзду в київському метро.

Джерело: https://t.me/usov_ua/124


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Бог

17 вересня 2021, 18:28

Очередной распил бабла

Александр

17 вересня 2021, 16:15

За свою жизнь я пережил столько этих транспортных революций ,от которых каждый раз работа общ.транспорта только ухудшалась !временьщики и приспособленцы способны только пускать пыль в глаза для своей прямой наживы !

Николай

17 вересня 2021, 14:45

Посмотрим в трамвае14

Сергій

17 вересня 2021, 13:43

Краще б налаштували би нормальну систему оплати проїзду...

Владимир

17 вересня 2021, 12:44

Лучше дышать свежим воздухом и не повышать цены за проезд. А климат в Киеве умеренный.

Елена

17 вересня 2021, 10:37

Обіцянки-цяцянки! Одни разговоры. А маршрутки как ходили раздолбанные, так и ходят. Один маршрут, пока, вижу - 150. И, то, как то ехала, на улице было жарко, в салоне так себе. Кондиционер работал только у водителя. На одной маршрутке 150-й видела объявление - кондиционера в салоне нет, работает воздуховентилятор! Водителей в униформе не видела, но одеты более менее аккуратно. Вот и все реформы! А, ещё проезд 10грн., Ходят очень редко. И было бы неплохо проезд оплачивать через валидатор.

Юрий

17 вересня 2021, 08:22

Дурни лучше введите оплату с помощью карточек в маршрутках,ведь ясно и коню что неучтенная наличка уходит кому то в карман

Серго

17 вересня 2021, 07:40

Так вместе с этим надо и нормы заправки топливом пересматривать.Ведь чем дольше работает отопитель либо кондиционер,тем больше расход топлива.А откуда его брать,если топлива даже на работу на маршруте не всегда хватает!!!

Змей

17 вересня 2021, 05:46

Я уж подумал, что валидаторы в маршрутках...

Александр

17 вересня 2021, 04:18

Та запустите велорикш уже, которым позволено ездить где хотят и как хотят! Тем более у них есть своя полоса, а остальную часть дороги - под всевозможные ярмарки!

Алексей

17 вересня 2021, 03:50

Я не против того чтобы в жару или в холод включали кондиционер в автобусах и троллейбусах

Сергей

17 вересня 2021, 00:01

Каких только новшеств нет, а до 2-х бесплатных пересадок в течение часа в одну сторону никто ни слова! Я с этим столкнулся в США ещё 20 лет назад. Почему пассажир, проезжающий по одному маршруту, например, 10 остановок, платит 8 грн., а тот, кто вынужден проехать 3-мя маршрутами по 2:3 остановки, должен платить 24 грн.?

Лара

16 вересня 2021, 18:05

Теразини, читай внимательно, горе-комментатор! Температурный режим в салоне транспорта, что б летом не было жарко, а зимой холодно! Это во всех цивилизованных странах есть! А у тебя только вирус на уме!

Василь

16 вересня 2021, 10:48

Треба ще закупити сверхточні таймери, то й по роскладу почнуть ходити.

Теразини

16 вересня 2021, 10:47

Масковий режим не дотримується, необхідно створювати рейди поліції в транспорті і штрафувати порушників. Температурний режим не потрібний, в час пік не пролізеш і кому, яким чином виміряти температуру і що пред"явити. В деяких хворих температури може і не бути. Це непотрібний піар КМДА, необхідно швидше закінчувати ремонти доріг і мостів, притягувати до відповідальності схемщиків і казнокрадів

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися