На День міста в Броварах заборонили продаж алкоголю

За виконанням рішення слідкуватимуть правоохоронці.

В суботу, 18-го вересня, на День міста, з 06:00 до 24:00 на території Броварів заборонили продаж алкогольних та слабоалкогольних напоїв. Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет Броварської міської ради 16 вересня.

Міська влада переконана, що таким чином можна буде упорядкувати роздрібну торгівлю алкоголем на час проведення заходів із нагоди Дня міста. Виключення становлять заклади ресторанного господарства.

За виконанням  рішення слідкуватимуть правоохоронці.

Мешканка Броварів Олена розповіла порталу "Коментарі", що у деяких магазинах міста продавці попереджають своїх клієнтів про обмеження з продажу алкоголю у суботу, 18 вересня.

"Бровари святкуватимуть День міста. Про обмеження продажу алкоголю я дізналася випадково. На касі одного з покупців попередили, що купити алкогольні напої у День міста можна буде лише у ресторанах або кафе. Магазинам продавати алкоголь у цей день заборонили", — розповіла броварчанка.

Як писали "Коментарі", в українській столиці можуть припинити продавати алкогольну і тютюнову продукцію в супермаркетах. У Верховну Раду внесли законопроект, який забороняє торгівлю алкоголем і сигаретами в великих магазинах. 


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


А- адекватность

19 вересня 2021, 18:55

ЯжБать , подсказать номер психиатрической больницы?

ЯжБать

17 вересня 2021, 23:37

Верное решение,меньше пьяного быдла и стада алкашей,будет на улицах нашего города,перестрелял бы их вообще,что бы наши дети этого стыда не видели,жаль только,сидеть потом и за них прийдёться,так что пусть,допиваюь свою жизнь,в стакане водки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися