Що з Гостинним двором: у Кличка вимагають пояснень від Мінкульту

У профільного Департаменту КМДА відсутні від Мінкульту дані про комплекс заходів, спрямованих на збереження будівлі

В КМДА закликали Міністерство культури та інформаційної політики надати інформацію столичній владі щодо ситуації з Гостинним двором на Контрактовій площі.

Як зазначив заступник голови КМДА Володимир Прокопів, будівля Гостинного двору перебуває на державному обліку і має статус пам’ятки національного значення.

"За ініціативою Мінкульту і всупереч попереднім домовленостям з керівництвом міста об’єкт передано на баланс національного заповідника "Софія Київська". Новий балансоутримувач не вживає жодних заходів не те що для відновлення, а навіть для збереження об’єкта. Уповноважений орган досі не уклав охоронний договір на об’єкт", – зазначив Прокопів.

За його словами, у профільного Департаменту КМДА відсутні відомості про комплекс заходів, спрямованих на збереження будівлі, які мав напрацювати Мінкульт.

"Теперішній технічний стан об’єкта потребує вжиття невідкладних заходів, спрямованих на його захист, особливо напередодні зими", – наголосив Прокопів.

Як писали "Коментарі", на Контрактовій площі затягнули будівельною сіткою занедбаний будинок Гостиного двору. На місці працюють техніка і будівельники.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися