Пляжі Києва небезпечні для здоров'я: де знайшли кишкову паличку

Купання на пляжах Києва може виявитися небезпечним для здоров'я

Пляжний сезон, незважаючи на ряд карантинних обмежень, відкритий. Але не на кожному з 14 столичних пляжів створені необхідні умови для відпочинку громадян. Пляжі Києва не відповідають санітарним нормам. До такого висновку прийшли фахівці з Держпродспоживслужби, які провели перевірку якості води в місцях відпочинку городян і гостей столиці. Так, кишкову паличку виявили на 12 пляжах.

Досліджені проби води відкритих водойм за станом на початок липня не відповідають вимогам Державних санітарних правил зокрема, за такими показниками: - перевищення індексу лактозопозитивної кишкової палички (ЛКП) на пляжі "Венеція", "Веселка", "Дитячий", "Золотий", "Молодіжний", "Передмістна Слобідка", "Веселка", "Тельбін", "Центральний", "Троєщина "і" Вир "; - колі-індекс (кількість бактерій групи кишкової палички): пляж "Тельбін"; - наявність дрібних водоростей і запаху - пляж "Галерна"; - водневий показник - пляжі "Венеція", "Веселка", "Дитячий", "Золотий", "Молодіжний", "Передмістна Слобідка" і "Центральний"; - біохімічна потреба в кисні (БПК5): пляжі "Венеція", "Дитячий", "Молодіжний", "Передмістна Слобідка", "Веселка", "Тельбін", "Троєщина", "Чорторий", "Вербний" і "Пуща водиця".

Питні фонтанчики також несуть у собі загрозу здоров'ю. Перевіряючі зафіксували перевищення норми по різних речовин.

Дослідження проводило державне установа "Київський міський лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України". Про результати досліджень поінформували Київську міську державну адміністрацію та комунальне підприємство "Плесо".

Як повідомляв портал "Коментарі", на всіх пляжах від Аркадії до 16 станції Великого Фонтану виявлена кишкова паличка. Про це повідомляє видання "Думська". Як відзначають одеські лабораторії, морська вода не відповідає санітарним нормам навіть в 50 метрах від берега, але гості міста і місцеві жителі продовжують активно плескатися в хвилях.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися