Кличко натякнув на обов'язкову вакцинацію киян

Якщо жителі хочуть вільно їздити в транспорті або зайти в заклад, необхідно вакцинуватися.

Мер Києва, лідер партії "Удар" Віталій Кличко попередив, що киянам не вдасться уникнути обов'язкової вакцинації. Більш того щеплення може стати примусовим. Про це він розповів в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера".

За його словами, якщо мешканці хочуть вільно їздити в транспорті або зайти в заклад, необхідно вакцинуватися.

"Ми не хочемо доводити до примусової вакцинації, а перейдімо до того, що якщо ви хочете їздити в громадському транспорті, то без вакцинації ви цього не зможете зробити. Якщо ви хочете піти в громадські заклади, то також без вакцинації ви цього не зможете зробити. це як примусово, але це турбота про найцінніше - здоров'я людей ", - заявив Кличко.

Як писали "Коментарі", в Київській області активно триває прищеплювальна кампанія від коронавірусу серед педагогів і все більше навчальних закладів можуть працювати в умовах "жовтої" зони епідемічної небезпеки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Правдоруб

21 жовтня 2021, 00:47

вы все конченные со своим конченным карантином и своей долбаной лживой вакцинацией!!! Зеленский страну до разваливает и по кускам продает, а вы все молчите

КличТупка

2 жовтня 2021, 18:01

Тебе ума не хватит это реализовать... Мне очень жаль что нами рулят такие рагули(

SS

2 жовтня 2021, 10:18

Кличко, ты редкий пидор. Займись своими прямыми обязанностями. Живу в Киеве и уже 10 лет отсутствует горячее водоснабжение по ул. Ялтинской. Так что , жидовская мразь, заткни ебальник и сосни хуйка у своего братца.

ККК

2 жовтня 2021, 10:07

Этому дебилу с отбитыми мозгами сделать лоботомию и отправить в мед институт для опытов студентам! Это чмо ни на что больше не годно! И боксером был говняным! К тому же еще и пидорас!

Я

2 жовтня 2021, 10:04

Ага, размечтался) Пуп развяжется.

ККК

2 жовтня 2021, 10:03

Все тренировки на таких жидах как клячко проводить, а если эта тварь выживет, тогда на неграх, а только потом на людях!

Лика

2 жовтня 2021, 09:46

выбрали дебила

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися