Совські озера не забудовуватимуть: рішення суду

Екопарку Совські ставки бути

Касаційний господарський суд Верховного суду відхилив касаційну скаргу забудовника у справі про повернення киянам Совських ставків. Про це повідомили активісти ініціативи "Екопарк Совські ставки" та депутатка Київської міської ради Олена Пинзеник.

"Екопарку Совські ставки БУТИ!!! Верховний Суд підтримав людей і парк! Касацію залишено без задоволення!!!" – написала Пинзеник.

У пресслужбі суду на запит Радіо Свобода повідомили, що наразі не отримали офіційну інформацію про результати засідання.

Як писали "Коментарі", Касаційний господарський суд у складі Верховного суду в березні став на бік прокуратури та громади Києва та відправив справу про розірвання договору оренди Совських ставків назад на розгляд в апеляційну інстанцію, тепер справу там будуть розглядати по суті. 

"У разі розірвання договору оренди території нижнього каскаду Совських ставків ТОВ "Господарник",  ставки будуть збережені у вигляді ставків, а не у вигляді нового житлового масиву на і так перевантаженій Деміївці", - повідомляє депутат Київради  Констянтин Богатов, який прийшов до суду, аби підтримати киян.  Депутат зазначає, що на виїзній робочій групі він вже висловив позицію про петицію по збереженню Совських ставків без забудови.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися