В місцях будівництва Великої кільцевої дороги знайшли стоянки давніх людей (ФОТО)

Про знахідки розповіли археологи

Поблизу Києва під час розвідки перед будівництвом Великої кільцевої дороги знайшли три стоянки давніх людей. Про це повідомляють "Коментарі" з посиланням на інформацію науково-дослідного центру "Рятівна археологічна служба".

Археологи розповіли, що знайшли три стоянки давніх людей у Бучанському районі Київської області. Крем’яним виробам епохи фінального палеоліту понад десять тисяч років. Їх виявили на ділянці від траси "Київ — Ковель — Ягодин" до автодороги "Київ — Чоп".

У науково-дослідному центрі "Рятівна археологічна служба" зазначили, що такі знахідки дуже важливі та рідкісні для археологів. Це дозволяє вивчати історію у період після відступу льодовиків під час заселення широких теренів від Англії до Верхнього Дніпра.

У той час на цих територіях оселились перші племена мисливців. Стоянки давніх людей були тимчасовими, а виживали вони завдяки полюванню. Під час палеоліту густота заселення території Європи була одна людина на квадратний кілометр, розповів керівник археологічних досліджень Тарас Милян.

Розпочати будівництво Великої об’їзної дороги навколо Києва центральна влада обіцяла цього року. Магістраль має з'єднати траси "Київ — Ковель", "Київ — Чоп", "Київ — Одеса", "Київ — Знам'янка", "Бориспіль — Маріуполь", "Київ — Харків" та "Київ — Чернігів". Нова Київська окружна дорога з'єднає між собою найбільші міста Київської області, а саме Ірпінь, Васильків, Обухів, Ворзель, Бориспіль та Бровари.

Нагадаємо, закон, підписаний президентом України Володимиром Зеленським, дозволяє обрати підрядника на будівництво Великої кільцевої дороги навколо Києва без процедури закупівель через Prozorro. Документ викликав шквал критики з боку антикорупційних органів, проте далі критики справа не пішла.

 Читайте також, як під Києвом у селян відібрали землю під Велику кільцеву дорогу.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Павел

22 жовтня 2021, 10:08

Все, стройка закончилась, начались раскопки на деньги налогоплательщиков

Slava

22 жовтня 2021, 09:17

Это захоронения тех кто не дождался окончания ремонта дороги.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися