Київській центр зайнятості назвав найпопулярніші вакансії

Середній розмір зарплати у вакансіях збільшився із 8,7 тис. грн до 10,4 тис. грн нині

Станом на початок листопада поточного року на обліку в Київському міському центрі зайнятості перебували 11,1 тисячі безробітних. Це вдвічі менше проти відповідного періоду минулого року, коли перебували 23,9 тисячі. Крім того, 9,4 тисячі з них отримували допомогу по безробіттю, середній розмір якої склав 5,9 тисячі гривень. Про це повідомили у  Київському міському центрі зайнятості.


Роботодавці Києва, своєю чергою, відзвітували про наявність на підприємствах 8575 вакансій. Середній розмір зарплати у вакансіях збільшився із 8,7 тис. грн до 10,4 тис. грн нині.

 

Найбільше мають попит слюсарі, електрогазозварники, електромонтери, маляри; вчителі, лікарі, вихователі, інженери; продавці, охоронники, кухарі; медсестри, електромеханіки, фармацевти; водії, токарі, трактористи, фрезерувальники; вантажники, прибиральники.

Разом з тим, найбільша нестача вакансій спостерігається для бухгалтерів, керівників підприємств, менеджерів, начальників відділів, заступників директорів, економістів, адміністраторів.


Як писали "Коментарі", стало відомо, скільки в середньому на місяць заробляють фахівці різних галузей у Києві.


Найвища заробітна плата сьогодні у фахівців з розробки комп'ютерних програм. У середньому за один місяць вони одержують до 110 тисяч гривень. Слідом за ними йдуть фахівці з розробки та тестування програмного забезпечення. Їх зарплата становить приблизно 72 тисячі гривень на місяць. Наступними у цьому рейтингу із зарплатою у 58 тисяч гривень йдуть інженери з програмного забезпечення комп'ютерів. Аналітикам комп'ютерних систем обіцяють до 54 тисяч гривень на місяць.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися