Автомобілі, що рухаються смугою громадського транспорту, записуватимуться на відео – Київпастранс

Найбільше громадян турбують недосконалі маршрути транспорту та неввічливі контролери

Протягом 30-хвилинної відкритої лінії, яку організував контактний центр "15-51", міські транспортники відповідали на питання та звернення жителів столиці. 

З громадянам спілкувався Сергій Литвинов, директор з транспорту КП "Київпастранс". Вони писали свої питання у коментарях трансляції, а він – кожному відповідав відповідав.

Містяни вказували чиновнику, що деякі маршрути громадського транспорту не дотримуються графіку, незручно ходять, яких маршрутів не вистачає і що потрібно було б покращити. 

Також від одного з учасників чату прийшло зауваження: багато власників приватного транспорту рухаються смугами, виділеними для комунальних тролейбусів та автобусів. Тому пасажири змушені втрачати час у "корках", яких на маршруті, по ідеї, бути не повинно. 

Сергій Литвинов відповів, що поки що в рамках експерименту буде встановлена спеціальна техніка для відеофіксації роботи водія. Камера буде спрямована на дорогу і записуватиме, як він рухається маршрутом, як під'їжджає до зупинки і, одночасно, в кадр потраплятимуть автомобілі, які йому заважають працювати. 

Видання "Коментарі" нагадує, що згідно з ПДД дійсно заборонено рухатись смугами для маршрутного транспорту. Порушники можуть бути оштрафовані на суму 680 грн.

Ще одне питання, яке цікавило киян: що робити, якщо валідатор не спрацював, проїзд не оплачено, а до салону вже зайшов контролер. Литвинов акцентував, що у "Київпастранс" є спеціальний інформаційний центр, у якому видно, де дійсно не працює техніка. І про це також знає контролер. Якщо він наполягає на штрафі, потрібно його все ж сплатити, а потім звернутись на "Гарячу лінію". Якщо контролер дійсно винен – не врахував поломку або грубіянить, він втратить премію і навіть може бути звільнений:

"Скарг не дуже багато, тому що ми це тримаємо під контролем. Дефіциту контролерів немає: можна спочатку догану, але основному – відразу геть". 

Про те, як пасажирам довелось штовхати маршрутку вулицями Києва, можна прочитати у матеріалі, який виданні "Коментарі" публікувало раніше.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися