Збудують висотку: у Києві знесуть ТЦ "Печерський" і закриють "Сільпо"

У столиці на Печерську планують закрити торговий центр "Печерський" і магазин "Сільпо"

У Печерському районі української столиці планують закрити торговий центр "Печерський", а також популярний магазин "Сільпо", щоб звести на його місці чергову висотку. Про це стало відомо з повідомлення, яке опублікував колишній депутат Київської міської ради Ярослав Діденко на своїй сторінці у Facebook.

Відомо, що магазин закривається з 1 лютого. На сьогодні Державна інспекція з питань архітектури та містобудування видала всі необхідні дозвільні документи для реконструкції торговельного центру зі збільшенням висотності з чотирьох поверхів до 18.

Колишній міський голова столиці Леонід Косаковський заявив, що орендарі приміщень вже отримали повідомлення щодо припинення договорів.

Нагадаємо, що раніше Віталій Кличко відповів на петицію щодо зносу торгового центру "Полярний" заради будівництва п'яти житлових багатоповерхівок. Офіційну відповідь голови столиці оприлюднено на сайті Київської міської державної адміністрації.

Автор петиції, яка набрала необхідну кількість голосів для відповіді влади, наголошував, що жителі Оболонського району Києва категорично проти знесення торговельного центру "Полярний" заради будівництва на його місці п'яти 25-поверхових житлових будинків. Кияни звернулися до влади з проханням не допустити цієї забудови, яку вважають незаконною.

Мер Києва Віталій Кличко на петицію відповів так: "Правові підстави для припинення права користування (оренди) земельною ділянкою площею 4,6526 га на вул. Михайла Майорова, 2 (нинішня назва - вул. Петра Калнишевського) номер 8000000000:78:134:0064) зараз відсутні".

Раніше "Коментарі" повідомляли, що траса Київ-Одеса непридатна для експлуатації.

Читайте також про можливе подорожчання проїзду у київському метро.



Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Дмитро

1 лютого 2022, 07:55

Педалик гражданин Германии, и ему глубоко на@рать на всех вас. Он будет в тепле и комфорте проводить свою старость в уютном поместье на берегу Рейна. А вы будете в вечных пробках возить детей в школу, где 50 человек в классе, где нет ни бассейна ни стадиона, и добираться 1.5 часа на работу.

Йошка

31 січня 2022, 22:26

Это на Суворова 4 который? Правильно, больше развлекух для народа! Очередная улица для стоянок жлобья намечается.

Lex

31 січня 2022, 21:41

Вот гады то!! Почему эти уроды все портят??

Местный...

31 січня 2022, 18:21

Пидалик та еще мразь воровитая...

СБФ

31 січня 2022, 13:15

Всякий новый правитель в Киеве (Украине) будет захватывать себе територии или менять их на барыши. Это же барыги, что вас удивляет? Из хама - пан.

Александр

31 січня 2022, 12:10

Так а что вы хотите, когда была приватизация ни каких ограничений законодатель не предусмотрел. Этот собственник уже какой по счету ? Вопросы могут быть только к этажности. В старом городе это по-всюду, жизнь на Печерске становится менее комфортной с каждым годом. В профильных помещениях бывших специализированных продуктовых магазинов находятся товары для животных (Л.Укр 24) , а продуктовый открывается в бывшем книжном (Л.Укр 28) или в полуподвале (Л.Укр 22) и в бывших жилых помещениях в соседних домах. Значит этот сегмент востребован? Запрет или согласование смены профиля с громадой законодательно не закреплены.

Влад

31 січня 2022, 12:00

Боль юродливых

Влад

31 січня 2022, 12:00

Циганей пригласите, у них большая история и цены умеренные

шо да да я!

31 січня 2022, 11:50

кличко DOWN

Влад

31 січня 2022, 11:46

Застройщики

Влад

31 січня 2022, 11:46

Понаехало

Влад

31 січня 2022, 11:46

И в Телеграмме аккаунт заведите чтобы геморрой не болел от возни ваших способностей

Влад

31 січня 2022, 11:44

Подумайте когда сидя применяет способность о том

Влад

31 січня 2022, 11:43

А то война а здесь колбасы

Влад

31 січня 2022, 11:42

Много и часто говорят и применяют тот способ о котором упоминают когда нет мозга чтобы стройкой заниматься

Влад

31 січня 2022, 11:19

Кому нужны эти высотки? Печерск и так забит под завязку. А они свои деньги состригут и сбегут куда-нибудь.

зелёная плесень

31 січня 2022, 10:33

"Бачили очі, що вибирали - їжте..." В рашке тоже для самоуспокоения петиции пишут, подписи собирают... Собака лает, а караван идёт...

Алекс

31 січня 2022, 10:27

Давно пора в Киеве посносить все торговые центры, школы, детские площадки, стадионы и пр., как объекты не приносящие барышей в карман чиновников мэрии и ОП. Застроить всё высотками.

Марія

31 січня 2022, 10:26

Цікаво було б дізнатися, хто замовник-інвестор, та й підрядник теж. Це порушення не тільки всіх норм містобудування, а й принципів здорового глузду. Будівлі немає і 30 років, ні морально, ні фізично вона не застаріла. А якщо хтось знає (ну може хоч хтось крім магічного для приїжджих провінціальних грошових мішків слова "Печерськ" дивиться карту), де розташована будівля, той має зрозуміти, що ніяких умов для висотки там нема. Значить місто чекає черговий незаконний довгобуд.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися