За чиїм дорученням закрили дитячі майданчики незрозуміло

Кілька днів тому усі дитячі і спортивні майданчики міста оповили червоно-білі попереджувальні стрічки.

Дітей і батьків прохали не користуватися майданчиками через збільшення захворюваності дітей на коронавірус.

До редакції потрапив лист, за підписом Віктора Шумакова, начальника Управління житлово-комунального господарства Дарницької РДА, керівникам ЖБК, ОСББ та керуючих компаній щодо обмеження доступу на дитячі і спортивні майданчики.

У листі, який між іншим оформлений не за правилами, бо такі листи мають друкуватися на бланку організації і мати вихідний номер, посилаються на пункти №3 та 7 Протоколу №8 від 02.04.2021 Постiйної комісії з питань техногенно-екологiчної безпеки та надзвичайних ситуацій Київради

 заборона

Ми спробували перевірити першоджерела. Проте, на сайті Київради такого протоколу немає. Є Протокол №29 від 01.04.2021 засідання Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій "Про вжиття невідкладних заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2". У пункті №3 йдеться про перевезення пасажирів за спецперепустками, в пункті №7 дане доручення правоохоронцям - забезпечити контроль за дотриманням обмежувальних заходів на території Києва. У всьому протоколі засідання немає жодної згадки про дитячі і спортивні майданчики. Є лише наказ перевести навчання школярів в дистанційний режим.

До того ж, ніяк не може "секретний протокол №8" від 2 квітня мати номер менший за попередній.  

Нагадаємо, ми писали про зачинені дитячі майданчики
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися