American University Kyiv почав набір студентів

Перший набір студентів стартує вже у лютому 2022 року

У Києві відкрили American University Kyiv, який працюватиме під егідою одного з найбільших університетів США — Університету Аризони. Випускники отримуватимуть дипломи українського й американського зразків.

Перший набір студентів стартує вже у лютому 2022 року. Навчання на магістерських програмах розпочнеться вже у березні 2022 року, а на бакалаврських — у вересні. Цього року будуть доступні програми з ІТ та управління бізнесом. У майбутньому абітурієнти зможуть обрати навчальні програми з інженерії, медицини, архітектури, дизайну та права. Загалом студентам запропонують до понад 5000 курсів і 600 програм.

Як повідомляли "Коментарі", вищий навчальний заклад Амерікан Юніверсіті Київ (АЮК) підписав договір оренди будівлі Річкового вокзалу у Києві. Договір оренди підписали на 10 років. Презентація Амерікан Юніверсіті Київ відбулася у кінці червня за участю мера Києва, лідера партії "Удар" Віталія Кличка та спецпредставника Держдепартаменту США в Україні у 2017-2019 роках Курта Волкера.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


R

5 лютого 2022, 17:21

ЧЕРЕЗ КАКОЕ МЕСТО И КАКИМ СПОСОБОМ ДЕЛАТЬ НАУЧНУЮ И ПРОЧУЮ КАРЬЕРУ НА УКРАИНЕ ? https://kiev.vgorode.ua/.../a1196519-rektor-universiteta... Вонючая и насквозь гнилая СУЧность питомника укр.быдлоЫлитки.гнивший лот морадльногоьт сифилиса притон-университет – типа лучший на Украине. При таких научных кадрах надо ли удивляя ться, что ни единый из расплодившихся сотен укр»вишей» и близко не входит в ни в какие мировые рейтинги ВУЗов. Там не наукой и не подготовкой кадров заняты заняты, а паскудством, развратом, воровством и бл..ством Оттого и страна такая… http://outdoormedia.club/iem2/display.php?M=3037093... https://drive.google.com/.../1u0bnYIH9aS4WS5.../view https://antikor.com.ua/.../513795-200_mln._zbitkiv_jak... https://antikor.com.ua/.../516148-nichego_ne_podtverhdaju...

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися