Працівників столичного компідприємства навчають за ізраїльською програмою

Які тренінги проводять для працівників столичного метрополітену

До навчальних тренінгів із першої психологічної допомоги долучилися працівники столичного метро. Тренінги проводить Центр стресостійкості Києва. Про це повідомляє портал "Коментарі" з посиланням на інформацію Київської міської ради. 

У тренінгах насамперед беруть участь спеціалісти, які безпосередньо працюють на станціях і перебувають у постійній комунікації з пасажирами метро. 

 У КП “Київський метрополітен” пояснили, що навчають чергових станцій, інспекторів загону оперативного контролю та працівників контрольних пунктів. Зараз навчання відвідали сім груп загальною кількістю понад 150 працівників.

“Мета таких тренінгів – навчитися самоконтролю, допомоги при кризовій ситуації, неконфліктної комунікації при конфліктах та агресивній поведінці. Крім того, під час лекцій багато часу приділяють профілактиці професійного вигорання, коректного таймінгу та уважного ставлення до власного ментального і фізичного здоров’я”, - йдеться у повідомленні.

Навчальна програма першої психологічної допомоги, яка застосовується на тренінгах, розроблена Ізраїльською коаліцією травми. Коаліція передала протоколи взаємодії фахівцям центру, а також провела навчання для тренерів безпосередньо в Ізраїлі. Крім того, фахівці центру адаптують навчальні програми під потреби та конкретні випадки столичної підземки.

“У “Київському метрополітені” наголошують на важливості подібних навчань, адже вже третій рік поспіль колектив столичної підземки разом із пасажирськими перевезеннями забезпечує цілодобове укриття населення. Крім того, в більшості працівників близькі або рідні нині перебувають на фронті, тому психологічна допомога і підтримка – як оточуючих, так і особиста – є дуже потрібною. Тож комунальне підприємство дякує Центру стресостійкості Києва за якісний і своєчасний курс психології”, - йдеться у повідомленні.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що у Київській області оголосили карантинні обмеження.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися