Прокуратура знов перевіряє будівництво Подільського мосту (ФОТО)

Це вже не перша перевірка будівництва споруди

У Києві знову перевіряють якість будівельних робіт на Подільському мосту. Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури, передають "Коментарі".

До перевірки споруди залучені правоохоронці та експерти. Огляд Подільського мосту відбувається в рамках кримінального провадження. Подільська окружна прокуратура Києва розслідує привласнення коштів зі столичного бюджету та службову недбалість під час будівництва Подільського мостового переходу через річку Дніпро.

Об’єкт інфраструктури сьогодні, 16 вересня, перевіряли на підставі ухвали суду, зазначили у столичній прокуратурі. У відомстві повідомили, що зараз тривають експертизи. Правоохоронці перевіряють факти неналежного проведення будівельних робіт та завищення цін на їх виконання.

У прокуратурі Києва нагадали, що після перевірок Подільського мосту повідомили про підозру першому заступнику керівника комунального підприємства "Дирекція з будівництва шляхово-транспортних споруд міста Києва" та керівнику генеральної підрядної організації. Експертиза встановила, що через неналежне фарбування залізобетонних прольотних плит автомобільного проїзду збитки столичному бюджету склали понад 4,5 мільйони гривень. Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.