Столичний бізнес сплатив за пів року більше податків, ніж до війни

Про наповненню бюджету розповіли в мерії

У Києві попри повномасштабну війну, що триває, столичний бізнес продовжує працювати та сплачувати податки до бюджету. Про надходження податків та зборів розповів заступник мера Києва Валентин Мондриївський, передають "Коментарі".

За словами посадовця, з січня по липень цього року до столичного бюджету сплатили 23,4 мільярди гривень податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 5% більше, ніж за відповідний період торік. Кошти надійшли від понад 327 тисяч київських підприємств.

На заході з нагоди Дня підприємця у Київській міській державній адміністрації (КМДА) привітали бізнес з професійним святом та подякували за фінансову підтримку столиці під час війни.

"Висловлюємо свою повагу та вдячність за те, що в умовах війни ви продовжуєте працювати, сплачувати податки та давати місту ресурс для відновлення та розвитку", — зазначив Мондриївський.

Окремо в мерії Києва подякували тим підприємцям, які в перші тижні активних воєнних дій, не зважаючи на небезпеку, допомагали столиці тримати оборону.

Заступник голови КМДА також нагадав, що у столиці реалізують Програму фінансово-кредитної підтримки малого та середнього бізнесу, за якою 99% процентів по кредитам для розвитку підприємств сплачують з бюджету Києва. Торік за цією програмою столичним підприємцям надали допомоги на 31 мільйон гривень. Завдяки цьому було створено понад тисячу нових робочих місць та на п’ять мільярдів гривень збільшено реалізацію товарів, робіт і послуг.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що в Бучі за участі першої леді України Олени Зеленської представили проект фабрики-кухні. Його профінансує син відомого інвестора з США, американський бізнесмен і філантроп Говард Баффет. Скільки знадобиться грошей на цей амбітний проект поки що невідомо, але запрацювати фабрика-кухня в Бучі має вже за рік — з 1 вересня 2023 року.

Окрім того, підприємство-переселенець з Маріуполя з виготовлення готових страв довготривалого зберігання "Азовська фабрика-кухня" планує незабаром розпочати свою роботу у Славутичі.

Нагадаємо, на Київщині з вересня розпочнеться процес приватизації об’єктів держмайна. Аукціони з продажу планують проводити за пришвидшеними процедурами. Торги традиційно відбуватимуться на базі платформи Prozorro.Продажі. 

Читайте також, що у Фонді держмайна України оголосили про приватизацію спиртових заводів в Київській області.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися