Жданов розповів про можливість повторного нападу на Київщину - "це психологічна операція"
Інформація про підготовку окупантів до наступу на Київ не більше, ніж емоційно-психологічна війна
У російських пропагандистських медіа час від часу лунає інформація про те, що окупанти готуються до повторного наступу на Київ. Однак це не більше, ніж емоційно-психологічна війна. Як повідомляють "Коментарі", таку заяву зробив військовий експерт Олег Жданов в інтерв'ю 24 каналу.
За словами військового експерта, наразі не спостерігається формування ударного угруповання. На сьогоднішній день, окупантам, щоб хоча б трохи просунутися, необхідно більше сил, ніж вони мали в лютому 2022 року.
"Якщо у лютому ми оцінювали їх приблизно у 170 – 175 тисяч, то сьогодні треба у півтора раза більше для того, щоб спробувати вклинитись глибоко у нашу оборону та дійти до Києва", - заявив Жданов.
Жданов зазначив, що це тільки "психологічна операція". Схожі інформаційні вкиди можуть лунати й щодо Білорусі, зокрема щодо того, що окупанти можуть зайти з території цієї країни. Однак, як наголосив військовий експерт, російська армія наразі не перекидає туди свої сили.
Як повідомляли раніше "Коментарі", у Києві вводять "режим тиші": у КМВА повідомили, що тепер буде заборонено. Згідно з документом, опублікованим Київською міською військовою адміністрацією, в умовах війни на території Украни та загрози ракетних ударів порушення режиму тиші може негативно вплинути на психоемоційний стан мешканців столиці.
Також "Коментарі" писали, що в Києві злочинці записались до лав добробату, щоб отримати зброю: СБУ повідомила подробиці. Після затримання у злочинної банди вилучили цілий арсенал зброї, зокрема 1,2 кг вибухівки та бойові гранати, 29 автоматів "Калашникова", гранатомет, кулемет РПК і набої. Відповідно до даних слідства, злочинці мали намір використати зброю для того, щоб дестабілізувати обстановку в регіоні.
Читайте на порталі "Коментарі": у Києві зафіксували випадок сказу: як уберегтися від небезпечної інфекції. Згідно з даними головного управління Держпродспоживслужби, у Печерському районі Києва було зафіксовано випадок сказу у вуличного кота. Сказ - це надзвичайно небезпечна інфекційна хвороба, яка трапляється як у людей, так і у тварин.