У Київській області виявили масове поховання мирних громадян, вбитих військами РФ (ВІДЕО)

Скільки б не пішло часу і зусиль, воєнні злочини окупантів мають бути покарані

У селі Мироцьке, що в Бучанському районі в Київській області, знайшли масове поховання: окупанти жорстоко вбили сімох мирних мешканців. Як повідомляють "Коментарі", таку заяву в інтерв’ю міжнародному телеканалу ALJAZEERA зробив голова обласного управління поліції Андрій Нєбитов.

"Скільки б не пішло часу і зусиль, воєнні злочини окупантів мають бути покарані. Це важливо не лише для України, але і для усієї міжнародної спільноти, так само як і воєнні злочини нацистів у Другій світовій війні. Все це має добре усвідомлювати командування армії Російської Федерації", - заявив Нєбитов.

На Фейсбук-сторінці поліції Київської області опублікували сюжет, де розповідають про масове поховання мирних жителів у селі Мироцьке й катування людей російськими військовими.

у Бучі мешканці багатоповерхівки почали самостійно відновлювати свій будинок: без ремонту будівля зруйнується. Жителі одного з багатоповерхових будинків у Бучі самостійно почали ремонт, оскільки будівля поступово руйнується. 18 березня танк окупантів влучив у дах багатоповерхівки, у результаті чого вона загорілася. Як повідомляють жителі будинку, через пожежу було повністю знищено дах будинку й верхні поверхи.  Спеціалісти пізніше визначили, що плити перекриття зазнали значних пошкоджень, і їх необхідно буде замінити. Щоб врятувати майно від дощу хоча б якось, жителі багатоповерхівки накрили дах плівкою, однак вона зовсім не рятує. 

Також "Коментарі" писали, що в Києві ліквідували "типографію", де підробляли довідки про непридатність до армії. Щоб виготовляти підроблені документи, організатори схеми викристовували типографічний цех однієї із афілійованих комерційних структур. Фальшиві документи коштували від 800 до 2 тисяч доларів, залежно від строків оформлення.

Читайте на порталі "Коментарі": у КОВА розповіли про результати перевірки навчальних закладів Київщини на наявність укриттів для дітей. У Київській області продовжують перевіряти освітні заклади на наявність укриттів. Усього вдалося вже обстежити 322 дитячі садки області, серед яких 108 не має обладнаних укриттів, щоб захистити персонал і дітей. У повідомленні також зазначається, що перевірки тривають і в школах Київської області. 240 навчальних закладів уже мають готові укриття, а в 137 тривають роботи з їх облаштування.

Читайте также