Посадовці Бучі назвали нову кількість невпізнаних жертв, вбитих окупантами

Усі ці жінки та чоловіки були закатовані та вбиті окупантами

17 липня в Бучі в Київській області поховали ще 21 людину, яку не вдалося впізнати. Усіх чоловіків і жінок закатували й убили російські військові під час окупації Київської області. Наразі вже відомо про 419 мирних мешканців, убитих окупантами на території Бучанської громади. Як повідомляють "Коментарі", таку заяву зробив секретар Бучанської міської ради Тарас Шаправський у коментарі "ТСН".

За словами Шаправського, з кожного тіла відібрали ДНК-зразок, щоб ідентифікувати цю людину.

"Процес поховання був і вчора, і сьогодні. Загалом, він триває вже більше тижня. Такі поховання ще будуть, тому як невпізнаних тіл є декілька десятків, є і такі рештки, по яким складно визначити навіть статеву приналежність. Справа в тому, що окупанти намагались приховати свої злочини, спалюючи тіла своїх жертв", - повідомив секретар Бучанської міськради.

Як повідомив Шаправський, на території громади іноді знаходять непоховані тіла загиблих жителів.

"Наприклад, на минулому тижні піший патруль виявив рештки тіла чоловіка біля дороги. Загиблим від кульового поранення виявився киянин, який мав житло в селі Блиставиця (Бучанської громади – ред.). Цю людину ідентифікували завдяки тому, що в неї були при собі документи. Чоловік загинув при спробі евакуюватись", - зазначив Шаправський.

Як повідомляли раніше "Коментарі", на Київщині згоріли цех, автомобіль та десяток холодильників. Одна з пожеж сталася у Вишгородському районі. В селі Пірново горіло виробниче приміщення, розташоване на вулиці Київській. Вогонь гасили рятувальники з пожежних частин Вишгороду та села Нові Петрівці. На ліквідування пожежі витратили майже чотири години. Подробиці надзвичайної ситуації не повідомляють. Ще одна пожежа виникла у Броварському районі. В селищі міського типу Велика Димерка на вулиці Соборній горіло сміття.

Читайте на порталі "Коментарі": в мерії Києва розповіли про реабілітацію дітей з інвалідністю. Столичний центр реабілітації працює у штатному режимі з дотриманням вимог воєнного стану. Послуги у закладі надають як маленьким мешканцям Києва, так і дітям-переселенцям. З початком повномасштабного вторгнення російських окупантів з Києва до країн Євросоюзу представники столичної влади евакуювали понад три тисячі родин, які виховують дітей з інвалідністю.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися