З’явилися нові подробиці ракетних обстрілів Києва

Що відомо про атаки та тривалу повітряну тривогу

В повітряному просторі Києва було зафіксовано біля двох десятків ракет різного типу. Про потужні ракетні атаки російських окупантів та тривалу повітряну тривогу розповів керівник Київської міської військової адміністрації (КМВА) Сергій Попко, передають "Коментарі".

"Усі повітряні цілі знищені. Дякуємо ППО. На жаль, є жертви серед цивільного населення. Внаслідок падіння частин ракет загинув 55-річний чоловік. Ще двоє отримали поранення, їх госпіталізували", — заявив Попко.

За його словами, об'єкти інфраструктури Києва працюють в штатному режимі.

"На даний момент повітряна тривога триває. Вона пов'язана із зльотом в Білорусі потенційного носія ракет "Кинджал" — винищувача Міг-31 та літака управління А-50. Тому — перебувайте в укриттях до завершення тривоги", — наголосив керівник КМВА.

На момент публікації новини повітряну тривогу у Києві та Київській області скасували.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що під час потужного ракетного обстрілу Києва є постраждалі та загиблі. У Києві та Київській області вже кілька годин триває повітряна тривога. Мер столиці Віталій Кличко повідомив, що під час повітряної тривоги вибухи пролунали в Дніпровському районі Києва. В Голосіївському районі Києва внаслідок влучання ракети в нежитлову забудову є інформація про одного загиблого і двох поранених. Відомо, що загинув 55-річний чоловік. Постраждалих госпіталізували медики. У Київській міській військовій адміністрації заявили, що російські окупанти випустили в напрямку Києва щонайменше 15 крилатих ракет.

Після оголошення повітряної тривоги у Києві та Київській області скасували стабілізаційні графіки відключення світла та ввели екстрені. Енергетики обіцяють повернути електроенергію, коли мине небезпека ракетних ударів.

Цієї ночі Київ також зазнав чергового повітряного нападу. Російські окупанти атакували столицю кількома десятками безпілотників-камікадзе. В повітряному просторі українські військові збили близько 15 бойових ворожих дронів-шахідів. Обійшлося без жертв та влучань в об’єкти інфраструктури.

Нагадаємо, Київ виключили з зони можливих бойових дій. Таке рішення влади викликало багато запитань, заявив секретар Національної спілки журналістів України Сергій Лямець, передають "Коментарі". На його думку, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук "зіграла на руку забудовникам", і це рішення — "яскравий факт для розслідування НАБУ".

Читайте також, що уламки збитих російських ракет знайшли в кількох районах Київщини.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися