У Києві серед житлових будинків виявили звалище (ФОТО)

На фотографіях видно, що на подвір'ї розташовується звалище шин висотою кілька метрів

У Києві просто посеред житлових будинків виявили звалище автомобільних шин. Про це повідомили в Телеграм-каналі "Київ Оперативний".

На фотографіях видно, що на подвір'ї розташовується звалище шин висотою кілька метрів.

"Ого, а оце звалище по нормах екології може розміщуватися біля житлових будинків?" – йдеться у повідомленні.

picture

picture


Як писали "Коментарі", в Києві часто рівень забруднення перевищує норму.

Наприклад, торік дослідження на стаціонарних постах Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського з 11 по 17 серпня 2020 року показали високий рівень забруднення київського повітря.

За даними, досліджень в Києві було відзначено перевищення середньодобових гранично допустимих концентрацій:

- завислих речовин (пилу) - в 1,5-1,1 раза на проспекті Перемоги, Бессарабської площі, вулиці Каунаській, площі Перемоги;

- діоксиду сірки — в 1,5-1,8 раза на площах Бессарабської та Деміївської, проспекті Перемоги;

 - діоксиду азоту — в 5,2-5,6 раза на вулиці Каунаській, площах Перемоги та Бессарабській;в 4,0-4,6 раза — на Деміївській площі, проспектах Перемоги та Оболонському, вулицях Інженера Бородіна і Скляренко; у 2,1-3,9 раза на всіх інших постах, за винятком проспекту Науки, 37 де перевищень не спостерігалося

 - формальдегіду — в 1,8-2,0 рази — на проспекті Перемоги, площах Деміївської, Перемоги, Бессарабської; в 1,0-1,7 раза — на всіх інших постах міста, за винятком проспекту Науки.

Також наголошувалось, що всього на 16 стаціонарних постах обсерваторії з 11 по 17 серпня 2020 року був відібрано і проаналізовано 1640 проб атмосферного повітря.

Як повідомляв портал "Коментарі", основним джерелом забруднення в Києві є автомобілі. На їх частку припадає близько 80% всього шкідливого, що потрапляє в атмосферу. У столиці критично велика кількість автомобілів з низьким рівнем фільтрації вихлопних газів. Це і старі авто радянських часів, і що працюють на дизельному паливі машини, які згідно з дослідженнями ICCT, в місті викидають більше окису азоту, аніж вантажівки.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися