Україна зруйнувала плани РФ провести 9 травня парад у Києві: у Міноборони повідомили подробиці

Маляр повідомила, що 9 травня розчаруємо російську армію ще більше

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр повідомила, що українські захисники змогли завадити планам РФ провести парад 9 травня в Києві. Як повідомляють "Коментарі", таку заяву заступниця міністра оборони зробила в інтерв'ю НВ.

Ганна Маляр висловила впевненість у тому, що російські військові скоро зіштовхнуться ще з більшими розчаруваннями в Україні.

"У них були плани провести парад 9 травня в Києві, ми зруйнували ці плани і, думаю, на 9 травня розчаруємо російську армію за певними напрямками ще більше", - повідомила Маляр.

Як повідомляли раніше "Коментарі", "спецпристрої" російських окупантів показав керівник поліції Київщини. Військово-польовий телефон з минулого століття, "ноу-хау" російської армії та пропагандистські газети окупантів показав керівник поліції Київщини Андрій Нєбитов. 

Також "Коментарі" писали, що МЗС запросило Папу Римського Франциска відвідати Київ. Міністерство зовнішніх справ також висловило вдячність Папі Римському за спроби встановити справедливий мир і зупинити війну, яка не була спровокована ні Україною, ні НАТО, ні будь-якою іншою третьою стороною.

Читайте на порталі "Коментарі": Міжнародний фонд з п'яти країн допомагатиме у відновленні Київщини: подробиці. Представники влади Київської області провели зустріч із представниками Фонду "Партнерство за сильну Україну", де обговорили проект, що передбачає відбудову населених пунктів Київщини.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися