Снаряди, що не розірвалися, і робота наосліп: у МВС розповіли, як розміновують водойми Київщини

Піротехніки працюють у дуже важких умовах і майже наосліп

На Київщині завдяки діям спеціалістів триває розмінування водойм області. Для цієї роботи була залучена група водолазів-саперів, які спеціалізуються на ще не розірваних боєприпасах. Піротехніки працюють у дуже важких умовах і майже наосліп. Як повідомляють "Коментарі", таку заяву зробили в Міністерстві внутрішніх справ.

Зокрема в МВС повідомили, що піротехніки наразі активно займаються пошуком вибухонебезпечних предметів на озерах і річках Київської області. 

"Цей прилетів (знайдений боєприпас – ред.) і не вибухнув. Якщо ви наступите на нього, він може вибухнути, а може й не вибухнути, залежно від стану детонатора", - повідомив про ситуацію керівник групи водолазів-саперів ДСНС Роман Горяк.

Також він зазначив, що нещодавно його команда в Гостомелі завершила роботи в невеликому озері, звідки вдалося дістати із дна шість снарядів. 

"З боку може здатися, що процес підводного розмінування медитативний. Але в цьому конкретному озері все зовсім не так. Маємо жахливу нульову видимість, неприємний запах і вкрите раковинами дно. Тут ми працюємо майже наосліп", - розповіли сапери.

За словами Горяка, нерозірвані боєприпаси піднімають із води повітряною кулею, а потім доставляють до безпечнего місця далеко від населених пунктів, щоб знешкодити.

Як повідомляли раніше "Коментарі", у Києві хочуть перейменувати вулицю на честь Романа Ратушного, який загинув на війні. Йдеться про перейменування вулиці Волгоградської, розташованої біля Протасового Яру в Києві. Роман Ратушний був головою громадської організації "Захистимо Протасів Яр" та боровся із забудовою зеленої зони.

Також "Коментарі" писали, що між Києвом та Васильковом відновлено щоденне курсування приміських поїздів: розклад руху. "Укрзалізниця" поступово відновлює логістику Київської області. Зокрема, щоб покращити обслуговування пасажирів у приміському сполученні, із 17 червня між столицею та Васильковом запускають щоденні приміські поїзди.

Читайте на порталі "Коментарі": перший інклюзивний район Києва: у столиці створюють простір для маломобільних груп населення. У Дарницькому районі Києва понизили бордюри на тротуарах. Столична влада навіть попри війну відновила проект "Перший інклюзивний район Києва". Роботи тривають на кількох вулицях.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися