У Києві відновили скандальне будівництво в Екопарку (ВІДЕО)

Активісти повідомляють, що забудовник знову почав роботи на Осокорках

У Києві на території екопарка "Осокорки" після того, як незаконність добудови довели, знову почалися будівельні роботи. Про це повідомляють у Комітеті протидії незаконній забудові, інформують "Комментарі".

За даними активістів, вранці на території екопарку зафіксовали машини з бетоном. На огородженій території встановили забивні вишки і почалася робота будівельної техніки.

Відео будівельних робіт Комітет протидії незаконній забудові оприлюднив на сторінці в соцмережі. Автор кадрів розповів, що за парканом почали заливати фундамент бетоном.

"Кілька років тому тут вже падав паркан", - нагадав активіст.

На кадрах видно, що будівельні роботи в екопарку "Осокорки" ведуться повним ходом.

Вкінці грудня 2019 року під час виступу в Київській міськраді адвокат громадської організації "Екопарк Осокорки" Олексій Петренко заявляв, що через забудову в прибережній зоні, яку веде компанія "Аркада", що була вже тоді на стадії банкрутства, може бути зруйнований колектор Бортницької станції аерації. Юрист підкреслював, що на незаконне будівництво місцева влада Києва повинні реагувати належним чином, зокрема й тому, що це доведено в суді.

У квітні 2021 року Петренко заявив, що активісти звернулися в Інститут генерального плану міста Києва, щоб він врахував у генплані столиці петицію № 713, під якою підписалися понад 11,5 тис. осіб про заборону забудови території на південь від вулиці Колекторної.

Раніше портал "Коментарі" інформував, що в Києві більше 10 років триває боротьба між забудовником і активістами навколо забудови Совських ставків, проте є реальні перспективи того, що тут незабаром з'явиться парк і "зелена" зона відпочинку.

Нагадаємо, земельна комісія Київської міської ради підтримала рішення про передачу в оренду земельної ділянки під модерністським ринком-шайбою в Солом'янському районі столиці.

ТОВ "Залізничний ринок" отримає цю ділянку на 10 років для експлуатації та обслуговування критого ринку. Цільове призначення ділянки вказано як будівництво підприємств торгівлі. Тепер цей проєкт рішення має розглянути комісія Київради з питань торгівлі, підприємництва та регуляторної політики.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Владислав

2 липня 2021, 15:13

Марина, А вы что адвокат застройщика? Какое он имеет право строить в прибережной зоне, в которой строить, прямо запрещено законом?

Марина

2 липня 2021, 13:09

Автор статьи, вы были на территории так называемого "экопарка"? Вы имеете материалы суда о законности или незаконности строительства? Вы хоть раз были в суде по этому вопросу? Сначала изучите всю историю, мнения как минимум двух сторон, а потом пишите правду.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися