У Києві перевірили водойми та пляжі (ФОТО, ВІДЕО)

Рейд провели рятувальники столиці у Гідропарку

У Києві рятувальники провели рейд з відпочиваючими біля водойм на пляжах столиці. Про це розповіли у Головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) України у Києві, передають "Коментарі".

У столиці майже щодня трапляються летальні випадки на воді, повідомляють у ДСНС Києва. За даними відомства, з початку купального сезону на столичних водоймах загинули сімнадцять людей, з початку 2021 року — тридцять. Ця статистика свідчить про те, що люди нехтують рекомендаціями не купатися в непризначених для цього місцях.

У Гідропарку рятувальники столиці провели профілактичний рейд. Під час заходу відпочиваючим пояснювали, що безпечно купатися можна лише на офіційних пляжах столиці. Їх у Києві чотирнадцять. У рейді також брали участь столичні правоохоронці та представники ЗМІ.


Відпочиваючим у Києві показали, як рятувати потопаючого та надавати першу медичну допомогу. Люди також могли випробувати свої знання на практиці. До майстер-класу також залучали дітей, зазначили у ДСНС. Киян та гостей столиці закликали бути уважними на водоймах Києва та не нехтувати правилами безпеки.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що у поверхневих водах басейну Дніпра виявили 161 забруднювач, серед яких — ртуть, гербіцид атразин, кадмій і нікель. Це може призвести до екологічної катастрофи, заявили експерти. За даними аудиту, показники якості води в Дніпрі значно погіршуються. Останні дослідження виявили значні перевищення вмісту сільськогосподарських отрутохімікатів, фармацевтичних засобів і речовин, які використовується в парфумерії — це синтетичний мускус та важкі метали, зокрема цинк й мідь.

Нагадаємо, у п'яти водоймах столиці перевищений вміст кишкової палички. Перевищення норм виявили у воді на пляжах "Пуща-Водиця", "Троєщина", "Тельбін", "Вербний" та "Веселка". Киянам і гостям столиці не рекомендують купатися в цих водоймах, а використовувати ці зони тільки для пляжного відпочинку.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися